Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Készülő könyvembe keresek,...

Készülő könyvembe keresek, természetfeletti lényt?

Figyelt kérdés

Jelenleg írok egy könyvet, de az egyik karakternél elakadtam.


Ki tud, olyan mitikus lényt mondani nekem, akinek egyfajta látnok képessége van? (ideális az lenne, ha ez az ereje főleg érintéssel, fizikai kontakttal aktiválódna) Az úgy magában nem jó, hogy látnok, valamiféle természetfeletti fajnak kéne lennie...(Én elsőre a párkákra gondoltam, de a sztoriba nem stimmel ez az életszál vagdosós dolog, ezért keresek mást.)


Most ne olyanra gondoljatok, mint mondjuk slenderman, hanem inkább klasszikus mitológiai figurákra. (pl van már egy nimfám, egy inkubusom, egy sárkányom, egy bansheem)

Köszi :)



2013. jan. 29. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha írónak tartod magad, akkor azt is tudnod kell, hogy a te világodban "isten" vagy, úgy alakítod, ahogy akarod. Teljes lelki nyugalommal kitalálhatsz egy új lényt vagy nevezheted párkának. Formáld át.
2013. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem teljes lista, de talán hasznos.

[link]

2013. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy:

[link]

2013. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Orákulum például
2013. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!