Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek, kísértetek...

Zénó a hörim kérdése:

Léteznek szellemek, kísértetek pl. slenderman, kaszás ilyenek?

Figyelt kérdés
velem elég furcsa történetek megestek de tőletek a bölcsektől akarom hallani!
2013. febr. 16. 21:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is okos és ''tapasztalt vagyok, láttam már csillámfaszlámát is :P Slenderman létezik :D a mult héten sétáltam az erdőben mikor hozott egy kis sütit, szellemekkel cseveg a nagynénim éjszaka, a kaszás pedig az egyik tanárunk xdd
2013. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
A szörnyek valódiak, és a kísértetek is. Itt élnek bennünk. És van úgy, hogy ők győznek. Erre arra utalok ,hogy szellem az az ,hogy valamikor akaratod nélkül ideges leszel és meg ütsz mást esetleg kiabálsz. Ez a szellem és a szörny.
2013. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 kkory cod ***** válasza:
Nem léteznek pl: slenderman egy mágas perverz férfi aki k**ont huzzott a fejére.
2013. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Trollpapa ***** válasza:
slendermanus egy olyan szellem ki emberek eltűnése előtt jelenik meg!tehát figyelmeztet
2013. aug. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok,mert ezektől pukizni kell
2013. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szellemek szerintem léteznek,nekem is volt pár történetem,de csak egyet írok le,mert ettől ijedtem meg a legjobban:Na,szóval,tegnap mentem ki a konyhába,és épp kapcsoltam volna fel a villanyt az előszobába,hogy lássak valamit,erre pont amikor felkapcsoltam a villanyt,egy fekete alakot láttam elsuhanni a sarokból,a konyhába....Hát inkább nem akartam volna kimenni,de kíváncsi voltam,hogy ez mi volt.Persze miután kimentem a konyhába,nem láttam semmit...Szerencsére!

És szerintem ha léteznek szellemek akkor kísértetek is léteznek.

Hát Slenermanban nem lennék olyan biztos,mert az csak a játékban létezik,igazából nem.Vagyis hát szerintem....De vannak azért hiszékenyek,akik elhiszik hogy létezik Bloody Mary,meg Slenderman,és akkor azt mondják hogy nehogy kimond 3-szor a tükör előtt éjjel hogy Bloody Mary,mert akkor előjön,és kikaparja a szemeidet!Meg hogy nem szabad sokat foglalkoznod Slenermannal,mert akkor eljön érted,és elvisz!Szerintem ezek hülyeségek....

A kaszásról nem tudok,de szerintem létezik,mert a papám is szokott kaszálni,úgyhogy persze hogy létezik.:D

De a döntés mindig rajtad áll,hogyha hiszel ezekben a dolgokban,akkor léteznek,de ha nem hiszel akkor nem léteznek,ennyi az egész....

Ha más azt mondja hogy léteznek akkor te már egyből hinni is fogsz benne?Ez van fordítva is....

Remélem tudtam segíteni!

2013. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,de azért kíváncsi lennék a te történetedre is :)
2013. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát,Slenderman meg ilyesmik nem léteznek.

Azonban szellemek,kísértetek valószínű hogy léteznek...

De rajtad áll a döntés,hogy hiszel-e bennük vagy sem...

Remélem nem hiszel Slenderman-ban vagy a kaszásban...

2014. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A slenderman létezeTT. Csak nem lett arca genetikai okok miatt. Normális életet élt, mint egy normális ember. Csak azért rabolt gyerekeket, mert csúfolták őt. De később (1-2 nap múlva) visszahozta őket. De már nem él a slenderman, mert 1942-ben született.
2014. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A Kaszás létezik. De ez egy szimbólum. A kaszás a halál szimbóluma. Egy olyan képzeletbeli lény, amely nem gonosz. Az Ördög és az Isten szolgája is, aki elkíséri végleges helyükre a halott emberek lelkét. A Halál Angyalaként is szokták emlegetni. Fizikailag nem létező, csupán egy szimbólum, de a szimbólum jelentése létezik, magyarul a halál.
2014. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!