Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen anyagból vannak a...

Milyen anyagból vannak a szellemek?

Figyelt kérdés
Ha belegondolunk, mi emberek iszonyú szilárdak vagyunk... A szellemek azért képesek szilárd tárgyakon keresztül közlekedni, mert más a halmazállapotuk... Itt jön be a kérdés... Ha az embernek nincs lelke, csak tudata, ami a testéhez van kötve... Akkor valami, aminek nincs teste, hogyan bírhat önálló tudattal? Tehát a lélek, egy külön struktúra... Bármilyen elképzelésnek örülök :).

2013. márc. 19. 14:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

átlátszók xD

de am sztem levegőből vannak :3

2013. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
linteus
2013. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Shai-Hulud ***** válasza:

Műanyagból.

[link]

Láttam amikor fröccsöntik őket!

2013. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

A más halmazállapot miatt hogyan tudna áthaladni egy atomos anyag egy másikon?

A levegő áthalad a szilárd falon?Netán a víz átcsurog rajta?

Vissza kéne menni általánosba.

2013. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
Fantáziából.
2013. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Lupus ***** válasza:
A szellemek nem anyagi lények.
2013. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg ektoplazmából, gyakorlatilag meg az emberek képzeletéből.
2013. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
A szellemek Ektoplazmabol vannak. Az ektoplazma az ezoterikaban es altudomanyokban elofordulo nagyon ritka anyag....a neverol itelve semmi koze nincs a fizikaban elofordulo plazma halmazallapotrol... egyes mediumok azt allitjak hogy a szellemekbol szarmazik es nagyon kulonleges ami csodas es misztikus erokkel bir...altalaban zold arnyalatu gazrol vagy folyadekrol beszelnek...talan szerves anyagok elbomlasa soran keletkezodo folyadek esetleg elektromossag vagy sugarzas altal "Spiritualis" energiakat tartalmaz...
2013. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, ezen már én is gondolkoztam, mivel láttam már néhány szellemnek nevezhető jelenséget és megfigyeltem, hogy amiket nappal láttam, azok áttetszőek voltak, viszont amik éjjel jelentek meg, azok sokkal jobban láthatók, szilárdabbnak tűnők voltak és halvány fény vette őket körül.Tehát gondolom, mégis csak valami (eddig fel nem derített)fizikai jelenség lehet, gondolom.
2013. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

".altalaban zold arnyalatu gazrol vagy folyadekrol beszelnek..."


Az egyik éjjel felbukkant jelenést zöldes fény vette körül.Olyan volt, mint valami belső fény.A másiknál inkább halványkék volt ez a fény, de ugyanilyen kéknek láttam többször is a teret az alvó emberek körül, mikor párszor részem volt testen kívüli élményben.Ja és a tárgyak körül is ilyen volt, csak halványabban.

2013. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!