Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám ezeket a gondola...

Hogyan tudnám ezeket a gondolatokat elűzni? Szeretnék végre nyugodt tiszta agyat!

Figyelt kérdés

A testvéremmel és anyukámmal élek.Rokonaink külföldön élnek,az országban csak mi hárman vagyunk egymásnak.Folyton azért aggódom hogy történik a családdal valami,betegség,baleset stb.Minden alkalommal amikor kimennek a házból elmondom nekik hogy szeretlek vigyázzatok magatokra,hívjatok,mert elképzelem hogy ez az utolsó alkalom amikor látjuk egymást.Ez egy ideje tart és nagyon zavaró, idegesítő hogy folyton aggódom.Múltkor majdnem elsírtam magam olyan ideges lettem,mert ketten lementek a boltba és én meg nem tudtam hol vannak.

Sokszor a barátaimért is így aggódom,de értük nem annyira még.Semmilyen tragédia nem történt a családban,szóval nem is tudom miért féltem a családtagjaim ennyire.

Hogyan tudnék végre nyugodtan tiszta aggyal gondolkozni/élni?

16/L


2012. aug. 2. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:

üres agy nem jó? arra van receptem.

Egy szó: PAranoia


Velem is volt,kinövöd. Addig meg ne gondolj az Anyuka és testvér evő szuper kentaúr vér-mutánsokra,és arra a tényre,hogy milyen könyen átharaphatják egy ember nyakát.CSak felzaklatna ne gondolj erre.

2012. aug. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amire mondják, hogy ne gondolj, arra fogsz gondolni. :)

Nem ártana egy pszichológus, vagy legalább egy meditációt megtanulni és gyakorolni.

2012. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy nem olyan súlyos még hogy pszichológushoz forduljak,meditációt már próbálgattam,de még neki futok egy párszor :)

köszönöm a válaszokat

2012. aug. 2. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el José Silva öngyógyítós könyvét. Most nem tudom a pontos címét. Mindenesetre, abban olyan agyprogramozások vannak, olyan gyakorlatok amivel elűzheted minden rossz gondolatodat. Próbáld ki. Nekem segített.
2012. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm,meg is találtam a könyvet,google ben első találat volt :D
2012. aug. 3. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!