Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudnám elűzni? Mit...

Hogy tudnám elűzni? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Régebben a haverom mesélte hogy az ágya alatt lakik egy furcsa szellem szerű hajléktalan és állandóan őt piszkálja ekkor még csak röhögött rajta mindenki .Egy pát hónapja elköltöztek de azóta furcsa dolgok történnek nálam olyan mintha átjött volna hozzám. Elejében még csak a bejárati ajtót nyitogatta valaki mintha bejött volna a lakásba.Mostanában viszont egyre rosszabb a helyzet akár hányszor odamegyek az ágyamhoz állandóan aprót kér tőlem vagy kannás bort akar ha pedig nem akarok adni neki egész este az ágyan alját rugdossa ezért alig tudok aludni tőle egyik nap pedig ültem a gép előtt és olyan mintha a szakállával csikizte volna a tarkómat és mikor hátranézem nem volt ott senki .Már teljesen elegem van belőle főleg mikor adok neki bort mert akkor jó berúg és engem csesztet egész nap a hülyeségeivel.

Hogy lehetne elűzni az ágyam alól?



2013. márc. 23. 13:42
1 2 3
 21/28 Napkiraly ***** válasza:
Neked Bartos Cs. István költözött az ágyad alá. Elűzni nem tudod, legfeljebb ha szerzel neki napszámot valahol messze. Egyébként ha veszel neki koccintós bort, akkor csendben lesz.
2013. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Koccintós bort, meg egy kis templomfalat :D
2013. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Napkiraly ***** válasza:
ja, a 22-esnek van igaza, a csemplom falábúl ha eszik, akkor a pappal hitvitát kezdeményez, amiből közmunka lesz, amikor is távol lesz tőled
2013. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Kérdezd meg ha nem ragaszkodik a te ágyad aljához én szívesen átveszem, tudok adni érte egy pár liter jó minőségű lucerna bórt,Üdv Toni.
2013. márc. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Két biztos módszer is van:

-szedj több szedativ pirulát, amit felirtak,

-vagy állj le a hallucinogen cuccokrol.

2013. ápr. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nekem jobb ötletem van.ne hülyítsd a népet mert sztem mind elhitte hogy igazat beszélsz
2013. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Ha mégis meggondoltad magad és nekem adod ,tedd fel a vonatra,a jegyet Pontyirekettyésig kérd első osztályút vegyél, hogy ne molesztálják útközbe,a jegy árát természetesen elküldöm,A tíz liter lucerna bórt küldöm és grátiszként küldök öt liter libatoll pálinkát,várni fogom az állomáson,kösz Üdv Toni.
2013. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Próbáltad-e mondani neki, hogy te is csöves vagy, csak az unokatesód befogadott, adiig, amíg össze nem szeded magad?
2014. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!