Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz a szellemekben,...

HaruKyra kérdése:

Ki hisz a szellemekben, angyalokban, démonokban?

Figyelt kérdés
Negatív comentekkel kérlek kíméljetek meg! Nem vagyok rájuk kíváncsi! Csak az írjon aki hisz bennük!

2013. márc. 30. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekben így ilyen formában nem hiszek. Inkább összesűrűsödött energiamezőkben, melynek nincs saját tudata, de bármilyen tudat hatással van rá. Ezért van, hogy amikor elkezdesz nem félni a szellemtől akkor eltűnik.
2013. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek bennük, de tudom, hogy léteznek. Mi a kérdés ezen túl?
2013. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek bennük mert tapasztaltam minddel dolgokat. Tudom,hogy léteznek.
2013. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha kicsit tudományosabb nézőpontból akarjuk mindezt megközelíteni akkor koncentrált energiáknak is lehetne nevezni ezeket a dolgokat , amiket egyesek megszemélyesítenek gyűjtőnevekkel(pl szellemek).

Az ember épp aktuális lelki állapota(tudati energiák megnyilvánulása a testben) ezekkel az energiákkal kapcsolatba kerülve alakíthatja pozitív v negatív irányba, és eszerint gondolati minták manifesztálódnak a tudatban (magyarul megjelenik előtted egy angyal, v szellem képe).

2013. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És valaki tapasztalt már???
2013. márc. 30. 15:53
 6/9 kovács kody válasza:

igen én tapasztaltam!


nekem van egy olyan állásom ami a halottak ügyével foglalkozik! én halotti ügyintéző vagyok!

mivel falun lakom így ismerem a falu lakókat, hozzám járnak virágért! a sír koszorúkat, görög koszorúkat stb én csinálom!

a lényeg, hogy tavaly volt egy éve ,h a velem szemben lévő házban a jolika néni meghalt a lényeg, hogy tudom nagyon kényes asszony volt amiben csak tudott mindenbe bele kötött. direkt az ő kérésére csináltam meg a koporsó díszt, fehér, cirmos szegfű orhidea kisérettel. el mentem a nagykerhez virágért és mikor hazajöttem a virágokat vízbe tettem másnap reggel megyek ki az üzletbe és az össze orridea feje le volt törve és a földre esett. nem hittem el azt hittem szívinfarktust kapok! nem találtam rá épp ésszel fogható magyarázatot. a temetés az nap déleőtt 11 kor kezdődött, hát csak a szegfűvel tudtam dolgozni.

mikor jolit le akarták tenni a kiásott helyére a koporsó teljesen fel fordult! sajnos a temetésen nem voltam ott de az ismerősök a temetés után egyből jöttek hozzám panaszolni , hogy a koporsóból ki esett a jolika és azt mesélték, h joli kajra mosolygott mikor ki fordult a koporsóból! nah mind 1 a lényeg , h az nap este be jövök a házba és egy nyomasztó hideg légkör fogott el a két kutyám valamire nagyon morogtak folyamatosan a bejárati ajtóra néztek! hát el jött a joli szelleme és mikor kinéztem az ajtón ,h mi a francért ugatnak a kutyák nem hiszitek el, de a letépet fejű orrideát amit a kukába vágtam az össze a bejárati ajtóm előtt hevert melegítettem a sót és el kelet küldjem jolit mert ezt ő művelte meggyőződésem!!!!!! majd később megjött a joli hozzátartozói és el árultak, hogy utálja az orrideát egyből mindent megértettem!

2013. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek bennük, tapasztaltam is őket, angyalokat szellemeket, démonhoz még nem volt szerencsém, de azt hiszem jobb is. Vagyis volt egy érdekes történés, amit nem tudok besorolni. Egy biztos, léteznek.
2013. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Petrás Évi ***** válasza:
tapasztaltam hideg fuvallatot, valami megérintette a hátamat vért
2013. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tamagochi001 válasza:
100%
Szerintem mind a három lény létezik....Mindegyiknek van valami külön világa nem jöhetnek a földre csak úgy élősködni.....
2013. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!