Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Árnyékembert láttam?

Árnyékembert láttam?

Figyelt kérdés
Elsősorban elszeretném mondani hogy amit most leírok az mind igaz, persze nem muszáj elhinni. Este volt félálomban voltam már amikor azt éreztem hogy valaki a vállamhoz ér, ekkor kinyitottam a szemem és olyat láttam amilyet még sose, egy fekete ember alakú lényt pillantottam meg aki amint hozzám ért azon nyomban el is iszkolt, Árnyékembert láthattam de miért?

2013. ápr. 12. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
kiugrott az ablakon?írd le pontosabban lécci!
2013. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fal írányába tűnt el
2013. ápr. 12. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Árnyékembernek ha elsétál éjjel egy utcai lámpa mellett akkor embere lesz?
2013. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Fél álomban voltál, biztos valami hallucináció volt. nekem is volt már hasonló élményem.
2013. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem.
2013. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Félálomban voltál. Ez a magyarázat.

Én is volt,hogy láttam már érdekes alakokat,kb. olyan,mintha hallucinálnál. Ne aggódj emiatt!

2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 POLITOLÓGUS ***** válasza:
63%
Nem az árnyékszék felé távozott? Vagy te szaladtál oda az eset után?!
2013. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 lehetséges magyarázat van:

-tényleg egy árnyember volt

-alvásparalízis:

[link]

2013. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Slenderman volt az.
2013. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már álmodtam árnyék alakról,de rendesen a falon volt az árnyék,olyan rajzolt ember kinézetű volt,az álmomban a nagymamámnál történt ez,ő már akkor nem élt,nagyon sötét álom volt ez!Félálomban ,,történnek''érdekes dolgok,még izgalmasabbak nálam,mint az álmaimban,olyan élénk szineket látok,van hogy még a mozgást is ,,érzem''!Ilyenkor tudom,hogy ez nem valós,de annyira hihetetlen,hogy hogyan tudnak ilyenek megjelenni a szemem előtt,alakzatok,minden!Vért is láttam már így
2013. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!