Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fehér foltokat, és furcsa...

Fehér foltokat, és furcsa énekhez hasonlító hangokat látok és hallok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb.egy hete van ez.Nem,nem vagyok őrült és nem,nem idéztem semmit.Jó,igen valamennyire hiszek az ilyenekben,de nem megszállottan.
2013. ápr. 29. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha szellemekre gondolsz, tőlük nem kell félned. Semmit nem kell tenned, mire gondolsz? Ellenük v. értük? :)
2013. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
A gyógyszerek hatására elhomályosult a látásod. Valójában kedves, fehér köpenyes ápolókat látsz magad körül, akik próbálnak neked énekelni, hogy ne rángatózz görcsösen, mert a szíjak belevágnak a csuklódba és az ágy nyikorgása nem hagyja aludni a többieket.
2013. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nyugi, nekem is volt már ilyenem pontosan :) Idők múltán el fog múlni. Hány éves vagy?
2013. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Agyi probléma lehet, vagy a egyensúlyi szerved nem működik megfelelően, vagy vérnyomásprobléma.


Keress fel orvost, mert lehet hogy gyógyszert kell rá szedni!

2013. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Hangokat látni milyen?

Milyen látványra egy ilyen énekhang?

2013. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mekkorák ezek a foltok? mennyire fehérek?
2013. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül észleltél más furcsaságokat is?
2013. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen időszakban tapasztalod ezeket?Egyébként félálomban,főleg elalváskor vannak ehhez hasonló dolgok sok embernél!Nálam is volt olyan,hogy éjjelente felkeltem,és fura hangot hallottam,akkor még nem tudtam beazonosítani,hogy mit,(panelházban lakom)kiderült,valami kretén éjjel zenélget,valami fura zenét nyomott be,valószínűleg a szél is torzította akkor a hangot
2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem éneket hallasz hanem a szellemeket hallod hogy beszelnek. amugy ilyen elnyújtott hangja van?
2013. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen,kissé nyújtott hangjuk van,kicsik és egy kicsit piszkosfehérek. Mint már írtam,NEM vagyok őrült,és szerintem nem kell ezt gyógyszerrel kezelni,mert idáig nem voltak ilyen problémáim.Leginkább ezeket akkor látom,amikor este van és amikor egyedül vagyok otthon.Amúgy az is lehet,hogy csak nagy a fantáziám,és 15 éves vagyok.
2013. ápr. 30. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!