Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Echart Tolle, Erik von Daniken...

Echart Tolle, Erik von Daniken, David Icke. Mi ezekről az emberekről a véleményed?

Figyelt kérdés
A munkásságukkal kapcsolatosan számotokra jó vagy rossz a megítélése ezeknek az embereknek?

2013. ápr. 30. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Az első nem tom ki :S. Déniken zseni. Icke még zsenibb !
2013. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 acelsziv ***** válasza:
21%
Megvan a maguk elmélete az archaikus korról. És amit ők terjesztenek az sem nagyobb zöldség, mint amivel az akadémikusok etetik a "parasztot"
2013. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem biztos h etetik az "akadémikusok a parasztot"

érdekes amit a 3 úriember állít, de pl a tudomány nemcsak észérvekkel tudja alátámasztani amit mond, hanem bizonyítékokkal is, amit pl laboratóriumi körülmények között lehet is tesztelni.

2013. ápr. 30. 20:50
 4/10 Lupus ***** válasza:
21%
Minden állítást lehet bizonyítani, és mindegyik ellenkezőjét is. Az igazság mértéke nem lehet a bizonyíték. A valóság számodra az amit te annak ítélsz, ennyi.
2013. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Evele123 ***** válasza:
53%
e. v. daniken: jobban beszél németül, mint én. :-)
2013. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Tolle szerintem külön kérdés! :)
2013. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Daniken egyik könyvét 2 éve olvastam. Én úgy hiszem, hogy fontos kérdéseket tesz fel, nem beszélve arról, hogy a tudományt már többszörösen megcáfolta (lásd Darwini evolúciós elmélet). Aztán majd egyszer kiderül, hogy neki volt-e igaza.
2013. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Feri8703 ***** válasza:
53%
Én csak annyit írok,hogy jól teszed ha velük "foglalkozol".
2013. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Tolle-t nem ismerem.


Daniken-t olvasni szórakoztató tud lenni, látókör szélesítésre mindenképp jó, mivel kérdéseket tesz fel.


Icke-t pedig egy az emberek hiszékenységén élő bazári majomnak tartom.

2013. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eckart Tolle egesz mas dolgokrol ir, filozofia, onismeret.


Tolle: 100 pontot, Daniken 90-et, Icke pedig csak 50-et kapna tolem. Mar ami a szavahihatoseguket illeti.

2013. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!