Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttok ezen a képen, és...

Mit láttok ezen a képen, és mit gondoltok róla? (böv lent)

Figyelt kérdés

Múlt héten készült a kép, a testvérem fotózta.

Ezt a kocsit akarta megvenni és miközben nézegette csinált róla pár képet,de csak otthon vette észre mi van az egyik képen képen. :O


2013. máj. 23. 20:25
1 2 3
 11/23 DarkLantern ***** válasza:
100%

Elmondom mi van.

Az emberi agy alapvetően mindig mintát keres a rendszertelenségben. A sok pötty össze-vissza arra készteti az agyadat hogy láss valami rendszer benn, pl.: egy képet.

Spec én a közepe táján látok egy arcot a pöttyökből kirajzolódni. Mint mondtam az agy nem szereti a kusza dolgokat, ezért próbál valamit kirakni belőle. Figyelj meg bármilyen rendszertelen mintát, amit kis pontok/vonalak/egyebek alkotnak, és ott is látni fogsz egy képet.

2013. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 sheex válasza:
Olyan, mint ha víz alatt készült volna és egy női holttest nézne be az ablakon. Nekem legalább is ez ugrott be elsőre. Tök olyan a haja, mint ha lebegne a vízben és arca pedig fakó. Csak ez a sok fehér pötty zavaró.
2013. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Közvetlen az arc mellett balra miért van egy fehér sávrész ? Olyan mintha a kép hátterének is lenne háttere . Nem tom ez nekem photoshop gyanús :-)
2013. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 sheex válasza:
Az nem valami krómozott elem lehet az ajtón ami a rossz fókusz miatt el van mosódva?
2013. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azok falevelek vagy valami bokor a háttérben. Az ember úgy működik, hogy mindenben arcokat keres. Ezért látunk gyakran arcot az autókra, a konnektorra, a göcsörtös zöldségekre. Nincs a képen az égvilágon semmi szokatlan vagy különleges.
2013. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Az egy gyerek, aki LCD tv-n játszik a Need for Speed-el, ti ostobák!
2013. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
véletlen úgy rajzolódott ki a háttér, az ott nem szellem se semmi, én tudom, jártas vagyok az ilyenben.
2013. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Lilith1994 ***** válasza:
ez ...öm érdekes...:O
2013. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
ez most mi ez ez???? nemcsak az mi amit bekarikáztál,hanem a többi is mi???? Ez a trollság.
2013. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én a Háború és béke 813-ik oldalát lárom kirajzoldódni.
2013. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!