Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már tényleg valós kapcsol...

Volt már tényleg valós kapcsolatotok vagy bármi más szellemekkel vagy egyéb természetfeletti lényekkel?

Figyelt kérdés

Történtek már velem fura dolgok, és ez a téma nagyon érdekel. Legtöbbször az emberek elviccelik ezt. Tudom, hogy valójában nincs kézzel fogható, látható vagy hallható, megrendíthetetlen bizonyíték az ilyenre, de engem érdekelne, hogy van-e itt olyan, akinek tényleg volt már bármiféle természetfeletti élménye.(és itt most nem arra gondolok, hogy berúgtál, másnap reggel felkeltél és nem emlékszel, hogy jutottál haza. az egész kész csoda, biztosan teleportáltál.. és a többi ilyen..)

Meséljetek!:)



2013. jún. 19. 07:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer velem is hasonló fordúlt elő egyszer feküdtem az ágyamba és megjelent elöttem a nagypapám fuvallatot éreztem,lámpa le fel kapcsolgatott, kinyílt az ajtó, a függöny mozgott mintha szél fújta volna, (az ablak zárva volt) és nagyon hideg volt körülöttem. Utána fel pattantam hogy a az anyukámhoz rohanjak aki a másik szobában jó mélyen aludt fel keltettem, és mondtam neki hogy jöjjön be a szobába mert láttam a papát. Ahogy bementünk a szobámba nagy csönd égnek a lámpák, és olyan volt mintha mi sem történt volna anyám meg jól kiröhögött hogy "de hülye gyerekem van" aztán másik éjjel meg anyámmal történt ugyanez szóval nem én voltam a hülye....
2013. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Napkiraly ***** válasza:
12%
ez a mászott felfelé a függönyön hogyan értendő?
2013. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a barátom mondta hogy a haverja apjának a szellemét látták hogy szó szerint mászott fel a függönyön


bár nem nagyon hiszem el

2013. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én mesélek neked:) de csak privátba ha akarod.Ahova én megyek nyaralni hát...Az emberek nagyon hisznek benne és sok ilyen történetet mondtak nekem is.:)
2013. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es: írj privátot!:)
2013. jún. 28. 23:42
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is hallottam valakiről akinek a második szomszédja ismert valakit, aki állítólag látott már szellemet.
2013. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!