Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SZKEPTIKUSOK! Azt mivel...

SZKEPTIKUSOK! Azt mivel magyarázzátok, hogyha a asztalról leesnek a tárgyak?

Figyelt kérdés
Például leesett a festőkészletem is, meg az üvegem is, és nem mászkált ott semmi. Amúgy én nem az a szellem hívő vagyok, de a szkeptikusok ezt mivel magyaráznák?

2013. jún. 22. 16:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem gondolnám, hogy szellem vagy természetfeletti lény volt, de a gravitáció biztos hogy nem, mert akkor a tárgyaknak a levegőben kellett volna lenniük.
2013. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
32%
És ezt mivel magyarázzák a szkeptikusok? ----> [link]
2013. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
79%
Ez csak a Pumukli lehet! Régóta keresem, most megvan, el ne engedd. Tegyél egy ragasztós bödönt ki és majd meglátod, hozzáragad a kis csibész!
2013. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

TheCsiro: a hozzászólások közt ott a válasz: nappal az ott járó tömeg vagy a közeli tömegközlekedés kelthet annyi rezgést, ha nem illeszkedik jól a szobor a talajhoz. Azt meg a saját mobilodon megfigyelhetted, hogy asztalon rezegve kicseng, mászik egy darabig, aztán felakad a semmin, és legfeljebb oda-vissza pörög kicsiket. Egyszerű.


Mellesleg a cikkíró nem nagyon van tisztában vele, hogy a szobor félfordulatot tett, és hogy az 180 fok inkább, innentől ne várjunk sokat tőle.

2013. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A villámLoú volt az, arról kapta a nevét, hogy olyan gyorsan lök le tárgyakat asztalról, mint a villám!
2013. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
...de el lehet kapni villámloúhárítóveccővel, mert megérdemlem.
2013. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

-huzat

-gravitáció

-kisebb földrengés

-lejt a padló/asztal

-megsüllyedt a ház egyik oldala (ezért lejt az asztal) - ajánlott szakemberrel megnézetni

hirtelen más nem jut eszembe...

2013. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
EGY SZELLEM CSINALTA, URISTEN!
2013. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
SZELLENY!
2013. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Nem vagyok szkeptikus,hiszek a paranormális dolgokban.Gravitáció:a gravitáció fogja a tárgyat leemeli az asztalról és a földre dobja.Igen ez megtörténhet.netudjátok hányszor kellett már a gravitációmat megdorgálnom mert ledobta az asztalról a poharam....Megrogyott a ház sarka:na ezt sztem. Te sem gondoltad komolyan xD.Leejt az asztal:ha szemmel láthatóan leejtene akkor nem tette volna rá a ciccait..
2016. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!