Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Éjszaka mikor még nem aludtam el és kinyitottam a szemeim felnéztem és egy szempárt láttam aki mindig engem nézett bárhovais néztem.

Valaki tud erre NORMÁLIS választ adni?

Előre is köszi:)


2013. júl. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Kérd meg 1-2 barátodat, hogy ma aludjanak veled.

Tegyetek úgy mint ha aludnátok, de legyen a kezetekben egy zseblámpa. Fontos, hogy senki sem aludhat el. Ha valami mozgolódást éreztek, hallotok, stb. akkor azonnal világítsátok körbe a szobát.

És meg fogod látni, hogy semmi nem volt ott este az égvilágon :)

névte2en

2013. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebb LSD-t vegyél be este lefekvés előtt.
2013. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Lefekvéskor, amikor lekapcsoltad a lámpát nem néztél bele véletlenül a fénybe?

Mert az hagyhat "fényfoltokat" a szemen, amiket sokáig láthatsz a sötétben is utána, és pont így viselkednek, bárhová nézel, ugyanott jelennek meg a látómeződben.

2013. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reptoid
2013. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet hogy csak fényfoltok voltak? Akkor van ha erős fény után kerülsz sötétbe, de akkor is van hasonló ha erősen megdörzsölöd, vagy benyomod a szemed.
2013. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat, lehet hogy igazatok van a fényfoltokkal kapcsolatokban:)

LSD-és te meg szíjjá gázt.

2013. júl. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!