Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akkor szellemek léteznek vagy...

Akkor szellemek léteznek vagy nem? Akik szerint igen történettel alá tudják támasztani?

Figyelt kérdés
neharagudjatok, csak nagyon érdekel ez a téma és szeretnék többet megtudni :))

2013. júl. 8. 12:56
1 2
 1/14 Tom Benko ***** válasza:
34%
Nem léteznek, csak túl erős fantáziájú egyedek.
2013. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Antimod ***** válasza:
35%

Nem jelenthetjük ki, hogy nem léteznek, csak igen valószínű, hogy nem ismerünk minden jelenséget magunk körül. Sokan tapasztalnak meg "szellemszerű" jelenségeket, anélkül, hogy elmeháborodottak lennének, teljesen következetesen.

A legtöbb ember azonban soha nem érzékel ilyesmit, éppen úgy, ahogyan az ultrahangot vagy a kozmikus háttérsugárzást sem tapasztalja közvetlenül.

2013. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Nincsenek.
2013. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Szellem nincs. De halálutáni élet van, csak nem a földön.
2013. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tom Benko ***** válasza:
33%
@Antimod: És valahogy minden szellemszerű tapasztalást meg lehet magyarázni némi józan ésszel. Mivel pedig a szellemek létére ugyanannyi bizonyíték van, mint a Láthatatlan Rózsaszín Egyszarvúra, a kettőt ugyanazzal a minősítéssel kezelhetem.
2013. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
62%
Velem történt egy furcsa eset gyermekkoromban.az unokahúgom hozzánk került fél éves korában, mert az anyja meghalt rákban.Volt egy külön kis ágya, de ott nem tudott elaludni, ezért anyám mellém helyezte.A temetés után röviddel éjszaka bejött az ajtón egy suhanó szellem és közeledett az ágyunk felé, én persze megijedtem és magunkra húztam a takarót, hogy ne hogy elvigye a kislányt mellőlem.Aztán vacogott a fogam, teljesen megrémültem, majd szép finoman elment a szellem.Ez talán egy héten át ismétlődött, már esténként elaludni sem mertem, szinte belém rögződött az éjszakai vendég látogatása.Amikor végre elpanaszoltam az esetet szüleimnek, abba maradt a szellem látogatása.Az árva unokahúgom anyja, a szellem egyébként keresztanyám volt,még a cipőjének finom kopogását is hallottam, azért is voltam mindig megrémülve és bújtam a takaró alá a kislányt átölelve, védelmezve.Sokkszerű volt,később ilyen esetet könyvben olvastam, hogy valaki haláleset miatt megvett egy könyvesboltot, és a régi tulajdonos visszajárt esténként a boltba az új tulajdonos döbbenetére.
2013. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

6-os!

Majd egy szellem beszál hozzád minden nap ? kamu

2013. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Majomka69 válasza:
62%

Velem sok minden történt már, gyerekkoromban is és mostis...

Én hiszek bennük, de ezt mindenki magának dönti el...

Ugysem lehet igazat adni annak sem aki nem hisz bennük és annak sem aki hisz..sok mindent nemtudunk még a világunkról

2013. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tom Benko ***** válasza:
@Majomka69: A tudatlanság nem érv. Aki úgy véli, léteznek, vagy adjon bizonyítékot, vagy hallgasson!
2013. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sajtugynok ***** válasza:
45%
Én már kétszer láttam szellemet az egyik még 2 évvel ezelőtt volt,akkor a ködben egy lebegő ember alakot láttam aminek nem volt szeme vagyis csak fekete gödör a helyén és ott bámult közbe 10-15 cm-mel a föld felett volt a másik meg tavaly télen történt,hogy amikor karácsony előtt 3 nappal (azon a napon halt meg az egyik nagymamám még 2004-ben azt hiszem és amikor szüleim elmentek fát venni akkor egyedül maradtam otthon és ahogy bekapcsoltam a gépet furcsa kattogást hallottam és mindenhol elment az áram vagy 5 percre az egész utcában. Amikor ki akarok menni megnézni h mivan akkor láttam hogy a szoba másik oldalán 2 emberi illetve egy állati alak rajzolódik ki majd észre vettem hogy az egyik a mamám volt a másik a papám az állat Suzy kutya a kutyájuk. Nagyon paráztam de tudtak beszélni (a kutya értehtően nem)és mondták hogy menjek oda hozzájuk mert mondani szeretnének nekem valamit először nem mentem oda de utána már odamentem és mondta nagymamám nekem hogy boldog karácsonyt kíván nekem a papámat nem ismertem ő mondta el ki is ő valójában és amikor elmentek ismét volt áram. Úgyhogy szellemek igazából léteznek és ezt ezzel alá is támasztottam. És még beszéltem is velük szóval a antiszellemisták most írjanak valamit mert okot nem tudnak rá adni hogy mi volt ez a találkozás...
2013. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!