Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Alá támasztani azt, hogy...

Alá támasztani azt, hogy nincsenek szellemek?

Figyelt kérdés
Szerintem vannak, de kíváncsi vagyok az ellenzők véleményére is.
2011. jan. 8. 00:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem láttam egyet se, nem hallottam egyet se és semmi sem bizonyítja hogy léteznek.. mivel mással lehetne alátámasztani?..
2011. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
azt mindig nehezebb bebizonyítani hogy valami nincs :) Bizonyítsd be nekem, hogy nem létezik a télapó!
2011. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

a télapóra van bizonyítás... ezt buktad :D [link]

szellemeket én sem láttam még, nem izgatnak. Nem hiszem, hogy bárkit is bántatának ha léteznek.

2011. jan. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Á ezek gyenge érvek, jönnek azzal, hogy elég a szán, de nem veszik számításba hogy a télapó szánja varázslattal repül! Honnan tudják, hogy a varázslat nem oldja meg a légellenállás problémáját?
2011. jan. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Itt a kulcsszó: SZERINTED vannak.


Ha én most azt mondom, hogy a bal kezem kisujja alatt él egy láthatatlan kék hangya, akkor nekem kell bebizonyítanom, hogy ez igaz. Nem pedig neked, hogy nem. Hisz én állítok valamit, azt bizonyítanom kell.

A bizonyításnak olyannak kell lennie, ami mindenkire érvényes, tehát mindenki meg tudja tapasztalni, és többször megismételhető.

2011. jan. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Eddig még senki nem bizonyította be,hogy vannak! Az,hogy valaki azt állítja,hogy szellemet lát: nem bizonyíték,csupán hiedelem. Ha lennének,akkor mindenki találkozhatna velük.
2011. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egy éjszaka arra a tipikus, speciális ritmusú kopogásra ébredtem, amit csak EGY barátommal használtunk. De a kopogást, nem csak én hallottam, mert amikor kimentem, hogy mit keres itt éjszaka, a húgom is kijött, mert ő is hallotta! Persze sehol senki.

Másnap délután mondja egy közös barátunk, hallottad? Hajnalban meghalt a barátunk. Onnan kb 200 km-re.

????????????????????????????????????????????????????????

2011. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Ezt belehet tudni telepátiának is... nem feltétlen szellemeknek. Igazából azt kéne először megállapítani mi az, hogy szellem már ha létezik, azután meg a sztorikat.
2011. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én se láttam még szellemet soha az életben. faterom mesélt ő dolgozott két helyen is. Ahol furcsaságokról számolt be az egyik állítását a település polgármester azzal erősítette meg, hogy abban a kastélyban ahol dolgozott. Tényleg van olyan dolog aminek nem ott a helye. Még titokvédelmet is aláirattak vele. És egy apa minek hazudna ilyen furcsa ügyben a családjának? De nem csak ez van. A szellemek minden korban minden kultúrábn megtalálhatóak függetlenek a vallásoktól is. Meg van a modern európai és észak-amerikaiban is, de ugyan úgy hisznek a szellemekben a legeldugottabb afrikai vagy őserdei törzsek is. már az ősember is úgy temette el az embert, hogy a kedvenc lándzsáját és használati tárgyait mellé fektette. mert tudta, hogy a túl világon még hasznát veheti. ezen kívül ott van még az is hogy egymást soha nem ismerő emberek szoktak ugyan olyan dolgokról beszámolni. és nem csak amerikaiak mint az UFOk esetében. pl: ott van apám esete ő homlok egyenest olyan szellem jelenésről mesélt nekem ami megegyezik azokkal amiket pl: az USAból is lehet hallani. És hát annyi szellem történet létezik kizárt dolog, hogy mindenki hazudjon vagy mentális betegsége lenne. Ókor középkor mindenhol találhatunk feljegyzéseket szellemjárásról. és ezek szinte mindegyik megegyezik azokkal amiket manapság is lehet hallani. csak utána kell egy minimálisan nézni. és ott vannak a fotók meg a videofelvételek. nem mondom hogy mind igaz mert valószínűleg a háromnegyede hamisítvány, de annyi van, hogy már csak a nagy számok törvénye miatt is egy biztos, hogy van ami valódi.
2011. jan. 8. 11:40
 10/21 anonim ***** válasza:

"Itt a kulcsszó: SZERINTED vannak."


Nem, a kulcsszó az az hogy: "alátámasztani azt hogy NINCSENEK szellemek?"


a "szerintem vannak", az csak plusz információ, de a kérdés nem az volt hogy vannak-e szellemek.


Ha nem lehet bebizonyítani hogy nincsenek, az nem azt jelenti hogy vannak, és ha nem lehet bebizonyítani hogy vannak, az nem azt jelenti hogy nincsenek.

2011. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!