Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha lenne egy olyan szérum,...

Ha lenne egy olyan szérum, amit ha megiszol, akkor vérfarkas leszel, mondjuk havonta egyszer átváltozol, te meginnád?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel megalkotja a tudomány ezt a szérumot. Hatásai: jobb látás, lassabb öregedés, izmosabb test, kiváló szaglás. Csak egy a bökkenő: havonta egyszer átváltozol egy szörnnyé és elveszíted az emberi tudatod és megvadulsz. Te meginnád? Ha igen, akkor miért?
2013. júl. 13. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem, akkor miért igen?


Amúgy én inkább vérmangusztává akarnék válni, vagy vérpingvinné. (Azok nagyon cukik. <3 )

2013. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy elégedett a jelenlegi fizikai tulajdonságaiddal? Vagy ez a kérdés most hogy jött? Nem igazán értem. Amúgy ha gyilkolni akarsz, akkor idd csak meg azt a szérumot :D( ja és a vérfarkasok öregednek )
2013. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én meginnám.

Hogy miért?

Szét szeretnék csapni a vámpírok közt(kis vérszopó r*hadékok).

2013. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább a barátommal itatnám meg. :)))
2013. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mostakarom!!!
2013. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja csak úgy jött. Van egy alkonyatrajongó ismerősöm és azok beszélnek arról, hogy mi lenne ha vámpírok lennének.... Hülyék. És én nem innám meg.
2013. júl. 13. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Lazán..Mekkora buli lehet!! :D
2013. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
gyorsan mutasd meg ezeknek a haveroknak a True Bloodot! és akkor már pápá twilight... illúziórombolás következik majd be mert ott a vámpírok is hullanak ugyanis az emberek simán megölik őket :)
2013. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Van, de csak a nőknél működik! ..:D
2013. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 vmi03 ***** válasza:
K***a jó lenne egyébként ha valaki annyira megszereti a farkaslétet akk farkas tud maradni
2013. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!