Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a szellemektől,...

Nagyon félek a szellemektől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban elég sok szellemes/démonos horror filmet néztem meg pl: Paranormal activity,Grave Encounters stb..

Azóta eléggé beteg a lelkem,megfogadtam,hogy többet nem nézek ilyet,de nem bírom ki.Horror függő lettem.

Néha még halucinálok is,hogy az adott 'szellem' ott áll előttem. Este pl ha éhes/szomjas vagy egyéb dolgom van lent,egyszerűen képtelen vagyok lemenni,mert azt látom,hogy véres,halott testek lógnak le a plafonról vagy fekszenek előttem. Mit tegyek ez ellen?



2013. júl. 23. 13:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
2013. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Először [link] aztán [link]

Soha egyetlen, fizikához értő embert nem támadott meg még szellem, sőt a közelükbe se mer menni, mert mind azt állítja, hogy nem hogy nem látott, de nem is léteznek.

2013. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel. Csak a gondolatok által tudsz ebből menekülni, mert az elméd és a gondolataid ejtettek 'csapdába'. Ha úgy érzed, hogy véres hullák vannak az előszobában, csak azért is menj ki! Eleinte nehéz, de később meg fogsz nyugodni. Én egy ideig Slendermentől féltem, de amikor egyik este úgy éreztem hogy az ablakom előtt áll, odasétáltam, kinéztem az ablakon, sőt, még ki is nyitottam, kint körbenéztem, és...semmi. Semmi nem volt ott. Azóta nem félek "tőle".
2013. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A fizika meg én két külön világ. Én csak a félelmemet szeretném leküzdeni valahogy! :)
2013. júl. 23. 14:15
 5/27 A kérdező kommentje:
14:15-ös köszönöm a válaszodat! :)
2013. júl. 23. 14:23
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
vegyél menstruáció elleni szereket,és akkor nem lesz véres estéd!
2013. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 hunbula ***** válasza:
100%
Nézzél Supernaturalt, abban megmutatját hogy lehet kinyírni az összes ilyen lényeket. :D
2013. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2013. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#6. - nem poénból írtam ki ezt a kérdést,úgyhogy nem kérek poénos megjegyzéseket.

#7. - nem megölni akarom, hanem kiverni a fejemből,hogy ne lássam többé őket.:D de azért köszi.

#8. - ha ez ilyen szellemes videó akkor nem nézem meg mert össze hugyozom magam :s xddddd

2013. júl. 23. 15:14
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas videoklipje a Ghostbusters(Szellemirtók) zenéje :D
2013. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!