Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap szokásosan Gépeztem és...

Tegnap szokásosan Gépeztem és a gép mellet van a TV amit a nagymamám nézett. Egyszer csak a TV tetejéről ráesett egy ilyen kis dísz elefánt egy csokispapirra ami a TV előtt volt. Szellem van a házunkban? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 12:34
 1/9 anonim válasza:
62%

Vagy csak nem csuktad be az ablakot a TV mögött és levitte a huzat?? :-D


Esetleg ha a nagyi kicsit nagyot hall és felhangosította a nóta tévét, akkor Bunyós Pityu baritonjától simán tudott úgy rezegni a TV,h attól leesett egy kisebb elefánt! ;-)

2013. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A rosszindulatú válaszokkal ne foglalkozz és nem ha hiszel a szellemekben csak azt tudom mondani miért csinálta volna ezt a mamád? Csak mert azt a TV-ét nézte? Az emberek agya automatikusan kombinál. Lehet hogy túl kint volt a TV szélén a szoborka és le esett. Persze ezt úgy mondom mint nagyon szkeptikus de ha hiszel benne akkor gondolj rá úgy hogy azért jött vissza mert hiányzol neki vagy a kedvenc TV-je. Csak nehogy attól félj mert szellem bántani fog. A szellemek nem tudják bántani az embereket. Gondolj csak bele ha a filmeket nézzük áttudnak menni a falon akkor hogy bántana nem? És miért bántana vegyük a te példád a mamád miért bántana szeretett nem? Na. Amm csak azért mondom ha szellem is amire bocsi de kicsi az esély de ha az is nem kell megijedni.
2013. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt má mi is átvettük de semmi ésszerü magyarázat nemvolt.esetleg van valami módszer amivel megtudnán k hogy szellem van e a házban?
2013. júl. 31. 13:12
 4/9 A kérdező kommentje:
2. :D a mamám él mé ő nézte a TV-t és akkor esett le De hidd el nekem,régóta ottvan,sohanem esett le másrsa nemtudtunk gondolni,ma elmegyünk a temetőbe a papához hátha akkor nemfordul ilyen elő
2013. júl. 31. 13:15
 5/9 anonim válasza:
Mi is jártunk igy, túl hangosan ment a tv és szerintem a rezgéstõl mozdult le a tárgy, nekem eszembe sem jutna hogy szellemek járkáltak a házban.....
2013. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elmentek a papádhoz a temetőbe az nem old meg semmit ha egy másik szellem az. De ilyenkor ne vegyél róla tudomást. Előző a kérdező nem azt írta hogy hangosan hallgatta a Tv-ét vagy a gépet és akkor történt hanem gépezett és a gép mellet volt.
2013. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként előzőnek igaza van nekem is volt olyan hogy le esett valami ami nem tudott volna de én nem arra gondoltam hogy szellem hanem mondjuk rosszul helyeztem el vagy ilyesmi.
2013. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

este néztünk egy démonos filmet.

nagyon ott volt a szeren, és egy ijesztgetős jelenet után, megszólalt az ismerősöm, hogy ezt senki ne mondja, hogy ilyen élőben is létezik...

abban a pillanatban egy angyalos üveg gyertya tartóm, az asztalon kettétört.

Azt a síkitást senki sem tudja elképzelni ami ott filmnézés közben volt!!!!

a haverom felhúzott lábakkal felugrott a kanapéra és remegett.

én csak azt kérdeztem tőle, mit is mondtál az előbb???

szerencsétlen egyből elment haza, és kénytelen voltam egyedül végig nézni a filmet.

hogy emberek milyen apróságoktól megijednek, mi??:)

2013. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a szellemek nem bántanak max félemlíteni tudnak szóval ne parázz!
2013. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!