Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok márpedig vannak?

Vámpírok márpedig vannak?

Figyelt kérdés
Segítségeteket priviben várom,kamuk hanyagoljanak, úgyis az első kérdésemnél bukta lesz nekik.Érdekel minden vámpíros sztori, történet. Kutatások, és annak eredményei.

2013. aug. 13. 20:21
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Kérdező te olyan vagy, mint egy lófarok.
2013. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

a vámpír eredetének utána jártál már?:) vagy maga a szó jelentésének?:) mert többféle eredete is van. :D pl. Vlad Tepes. Erdély fejedelme volt, és kegyetlen kivégzéseiről volt híres. Tōbbek között karóba húzás, felnégyelés, kerékbetörés es egyeb kinzasok. aldozatai veret pedig eloszeretettel megitta. hala utan eltemettek, de valaki azt allitotta h ejszaka latta deneverhez hasonlo formaban a varban megjelenni. igy a hitetlenkedok kiastak a sirt, de a koporsoja eltunt. eltunt ugy hogy a temetes utan senki nem haborgatta a nyughelyet. igy lett vampir kultusz.. de ratudsz keresni a reszletekre ha erdekel. masik magyarazat meg az okorbol van, olyan noszemelyre mondtak h vampir aki gatlastalanul kihasznalta a ferfiakat. de vannak energia vampirok is es olyan gonosz emberek megnevezese volt, akik kozelebe mar a joember legyengult. de ha olyan vampirokra gondolsz, mint ezek az alkonyat-felesegek, hat....szerintem olyanok nincsenek:)

bocsi h hosszura sikeredett, remelem vmit tudtam segiteni :)

2013. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Most kajak egy mesét küldtél linkbe?

Jaj de cukorfalat vagy....

Komolyan ha valaki tud valami értelmeset ,jöhet privibe is,,,

2013. aug. 13. 21:03
 14/55 A kérdező kommentje:
Lófarok lennék??? Jó ,akkor már át térek nőből- férfiba is csak ne untass már!!!
2013. aug. 13. 21:05
 15/55 anonim ***** válasza:
Te hülye barom kérdező... felmész egy fantasy oldalra és több tucatnyi kitalált firkálmányt találsz a vámpírokról.. story az van bőven... de ha arról álmodsz, hogy léteznek is... álmodj királylány.. xD
2013. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

a vámpír eredetének utána jártál már?:) vagy maga a szó jelentésének?:) mert többféle eredete is van. :D pl. Vlad Tepes. Erdély fejedelme volt, és kegyetlen kivégzéseiről volt híres. Tōbbek között karóba húzás, felnégyelés, kerékbetörés es egyeb kinzasok. aldozatai veret pedig eloszeretettel megitta. hala utan eltemettek, de valaki azt allitotta h ejszaka latta deneverhez hasonlo formaban a varban megjelenni. igy a hitetlenkedok kiastak a sirt, de a koporsoja eltunt. eltunt ugy hogy a temetes utan senki nem haborgatta a nyughelyet. igy lett vampir kultusz.. de ratudsz keresni a reszletekre ha erdekel. masik magyarazat meg az okorbol van, olyan noszemelyre mondtak h vampir aki gatlastalanul kihasznalta a ferfiakat. de vannak energia vampirok is es olyan gonosz emberek megnevezese volt, akik kozelebe mar a joember legyengult. de ha olyan vampirokra gondolsz, mint ezek az alkonyat-felesegek, hat....szerintem olyanok nincsenek:)

bocsi h hosszura sikeredett, remelem vmit tudtam segiteni :)


-

-Nem sikeredett hosszúra, csak annyit írtál amennyit kellet a szókifejtéshez.

Köszönöm a válaszod ,egyértelműen fogalmaztad ki magad.

2013. aug. 13. 21:07
 17/55 A kérdező kommentje:

Te hülye barom kérdező... felmész egy fantasy oldalra és több tucatnyi kitalált firkálmányt találsz a vámpírokról.. story az van bőven... de ha arról álmodsz, hogy léteznek is... álmodj királylány.. xD

-

-Ó köszönöm minő megtisztelő a királyi megszólítás.

Szal te nem hiszel a természetfelettiben?...ezt finomabban is megfogalmazhattad volna..jobbágyom

2013. aug. 13. 21:09
 18/55 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni királylány...agyilag... a feladathoz.. tudom, hogy a tinilányok körében, most a vámpírok a menők.. azt is megértem, hogy te is ugyanolyan jellemtelen vagy, mint a többi, mert mész a csorda után.. de próbálj meg felnőni kérdező.
2013. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Szerintem nagykorú vagyok már.

Valami amiben nem hiszel,még nem biztos, h nem is létezik.

Nem álmodom csak válaszokat várok.....Legyen az negatív -vagy pozitív,

Véleményeket kértem nem pedig támadásokat.

2013. aug. 13. 21:19
 20/55 anonim ***** válasza:

Előtted már nagyon sok butuska megkérdezte ezt a kérdést királykisasszony...


Sőt, egyszer még én is feltettem kérdésben trollkodásból.


Csak a keresőbe kellett volna annyit beírnod kérdező, hogy: vámpírok.


Nehezedre esett volna kérdező ?? Ennyit megtenni ? Felelj a vádakra!

2013. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!