Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok márpedig vannak?

Vámpírok márpedig vannak?

Figyelt kérdés
Segítségeteket priviben várom,kamuk hanyagoljanak, úgyis az első kérdésemnél bukta lesz nekik.Érdekel minden vámpíros sztori, történet. Kutatások, és annak eredményei.

2013. aug. 13. 20:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Emberek hagyjátok, úgyse tudja senki meggyőzni a kérdezőt arról, hogy vámpírok nincsenek.

Amúgy meg a trollkodást hagyjátok rám, nekem az a hivatásom. Én vagyok a legtrollabb névtelen troll itt az ezotériában.

2013. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

Akkor párodra akadtál nyuszifül, mert itt én vagyok a legnagyobb trollkodó nem pedig te!!!

Megkérnélek ne zörögj mert úgy tudom, nem vagy te papírzacsi ,hogy nekem recsegj!

Pusz pá.

2013. aug. 23. 12:34
 43/55 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nem akarok veled veszekedni, de azért mégsem így kéne viselkedni.

Ha nagy troll vagy akkor az nagyszerű! Nem igazán ismerek sok trollkodó lányt. (De az egyik akit épp ismerek mindenkin túltesz. Most is meghajlok előtte! :D)

2013. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 Mómóka16 válasza:
Hé kis csajszikán inkább mennél el egy orvoshoz vámpirok tündérek szörnyek nem léteznek jo nagy álom világba élhetsz nagyon szánalmas vagy ez már beteges hogy igy istenited magad nagyon szánalmas erre csak azt tudom mondani hogy egy luzer vagy komolyan kérdezö nagyon béna vagy sorry de ez az igazság bizonyitottan tény hoyg vámpirok meg ilyen különös lények nem léteznek. Inkább nönél fel és pasiznál és nem ijen baromságokkal foglalkoznál nagyon szánalmas vagy keres fel egy orvost mert te beteg vagy az is biztos !!! :)
2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Nyugi! Nem akarok veled veszekedni, de azért mégsem így kéne viselkedni.

Ha nagy troll vagy akkor az nagyszerű! Nem igazán ismerek sok trollkodó lányt. (De az egyik akit épp ismerek mindenkin túltesz. Most is meghajlok előtte! :D)



Az klafa.


Az utolsónak pedig annyit,kicsit túl tettél magadon és túl cifráztad a dolgokat de aranyos vagy és megkérnélek valamire.Ne erőlködj mert azt a wc-n kell :) Hi Hi Hi erre mondanám,hogy nocsak ki beszél.Sory de nevet a vakbelem de még a májam is bele rezget az egész bélrendszerem a kacagásba az elöltetett túldramatizált írásodra! De próbálkozni mindig lehet ,az a gond ,hogy nem mindig és nem mindenkinek sikerül. Pusza:)

2013. aug. 23. 23:39
 46/55 Mómóka16 válasza:
49%
Hü de meg ijedtem töled szánalmas vagy csak enyi és te csak ne ugas nekem meg a végén nagyon roszul jársz
2013. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Igen vigyázz!

Le fog pontozni! xD

2013. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Ennyi trollt...mesét fogok írni.


A Trollkirálylány és a trolljobbágyok

2013. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
A kérdező komoly kort megélhetett úgy 10-11 évet.
2013. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Mómóka16 válasza:


Hü de meg ijedtem töled szánalmas vagy csak enyi és te csak ne ugas nekem meg a végén nagyon roszul jársz


-

Először is tanulj meg írni.

Másodszor,nem vagyok én mumus,hogy meg kéne ijedned,bár mindenki magából indul ki.Ne fenyegess mert ez már kezd viccesé válni és határsértővé. Mi van tán ideges vagy?

2013. aug. 31. 21:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!