Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furcsa képesség, vagy csupán...

Furcsa képesség, vagy csupán képzelődök?

Figyelt kérdés

Pár hónapja éjszaka nyitott szemmel feküdtem az ágyon, mire egyik percben erős rossz érzés és enyhe fejfájás tört rám.

Úgy döntöttem, hogy a másik oldalamra fordulok, de amint felemeltem a fejem, kishíján szívrohamot kaptam.

Egy fehér ruhás fekete hajú fiatal lány állt az ágyam mellett. Nem szólt semmit, csak óvatosan kinyújtotta a kezét felém.

Rögtön felpattantam és arrébb húzódtam, de megszólalni nem tudtam. Pár pillanat múlva a jelenség eltűnt.

Nem ez az első eset, kiskorom óta rendszeresen történnek furcsa dolgok velem és a környezetemben élőkkel.

Nemrég egy kb 5 éves kislány jelent meg az ágyam mellett, szétroncsolt véres arccal, és mosolyogva.

Máskor nem öltenek testet, csak hangok formájában adják a tudtomra a jelenlétüket.

Parkettán végigpattogó gyöngyök hangjához hasonló zaj, majd egy női sikoly, utána pedig férfibeszéd, riadt, ismeretlen nyelven beszélő hangok, egymás szavába vágva.

Máskor puffanás szerű zajok a másik szobából, mintha valaki könyveket hajigálna a szőnyegre.

Lakáson kívül is előfordultak már hasonló esetek.

Egyszer este anyukámmal sétáltunk haza. Épp be akartunk fordulni egy utcába, amikor hirtelen reflexből félrehúztam anyukámat. Ebben a pillanatban egy kb 180 magas árnyékalak rohant el mellettünk. Anyukám nem látta, csak negatív jelenlétet érzett.

Jobbnak láttuk, ha inkább hazamegyünk.

Hazafelé úton sem múlt el a rossz érzés. Árnyékok jelentek meg és tűntek el, egyeseknek egészen emberi alakja volt. Láttam valamit a hídról a folyóba ugrani, ami azonban nem ért földet (vizet), zuhanás közben eltűnt, majd megjelent a híd túloldalán szemben velem.

A dolog azonban nem csak engem érint. Hozzám közelálló személyek is gyakran panaszkodnak hasonlókra.

Anyukám mondta, hogy kevéssel a születésem után rémálmok és látomások gyötörték, lények tűntek fel, majd tűntek el a szobában, ahol aludtam.

(Kizárhatjuk a feltételezést, miszerint anyukámat megviselte a szülés és a baba körülötti teendők, mivel apukám is ugyanerre panaszkodott.)


2013. szept. 1. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]

Kevesebb horrorfilmet!

2013. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nézek horrort.
2013. szept. 1. 20:09
 3/17 anonim ***** válasza:
eljött érted a kör c. filmből a lány
2013. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
tessék odafigyelni arra hogy merre jársz és mire gonolsz
2013. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát az agy egy érdekes dolog.


A hangokra simán eltudnám képzelni hogy a hangok feldolgozásáért felelős agyterületed inger nélkül is ingerületi állapotba képes lépni,és ez hangok hallatának érzetét eredményezi (durvább esetei ennek a skizofrénia)


Bár amit elmondasz az világviszonylatban is igen ritka.Kora gyermekkortól az emberek kevesebb mint egy százaléka észlel hallucinációkat vagy hangokat,ha skizoid típusú tulajdonságai vannak.


Ha megkérdezhetem:Szoktak dührohamaid lenni,esetleg nem tudatos motoros funkcióid?Tehát például értelmetlenül idegrángás,vagy hasonló?Tikk esetleg?(elég ha naponta egyszer előjön indokolatlanul)


Illetve még a korod kéne.

2013. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem, nincs semmi ilyesmim.


Látott már pszichológus, semmilyen mentális betegségem nincsen.


19 vagyok (és lány)

2013. szept. 1. 20:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Fú,ha lenne még egy életem tuti biológusnak megyek mert ez már érdekelne!


Sajnálom,fogalmam sincs (fizikusnak készülök) úgy hogy nem akarok hülyeséget mondani.

2013. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 dandi98 ***** válasza:
40%
Az is előfordulthat, hogy pszihokinetikus képességed van (poltergeist jelenség). Abból áll hogy az alany képes a félelmeit manifesztálni és az tényleg létrejön.
2013. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Gömb c. filmben legalábbis bejött, kedves utolsó.
2013. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kevesebb LSD, több agy.
2013. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!