Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam mit akarhat?

Szellemet láttam mit akarhat?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk nem vayok bolond nem ittam nem voltam drog hatása alatt.

Nagyon sok különös dolgok történtek már itt.Egyszer mikor az anyuék dolgoztak éjjel arra keltem fel ,hogy valaki járkál a verandán és hmm-ög.Másszor volt olyan is ,hogy néztem a tv-t az asztalon volt a távirányító és ki-be kapcsolt magától a tv.Egyszer meg a barátnőmmel magunk voltunk otthol interneteztünk és magától bekapcsolt a számítógépen a zenelejátszó és elkezdett üvöltözni.De a legfélelmetesebbek ezek a dolfok voltak a barátnőmmel itt voltunk nálunk a szüleim a nagyiéknak segítettek...és akkor olyan dogok történtek ,hogy az asztal közepén lévő pohár lesett a földre.Vagy ,mikor dordelt csináltunk és én a szobámban takarítottam a barátnőm a az ebédlőben és hirtelen elfodtul egy percre és a csuki papir a parketról a fotel mögött volt.Pár hete elmentem aludni valaki a konyhába fel ojtotta a villenyt azt hittem az apuék ezért vissza aludtam.Reggel meg kérdezték ,hogy miért hagytam égve a konyhába a villanyt közben nem is jártam ott.Sokszor érzem mintha valaki figyelne + néha a hirtelenből hideg fagyos fuvalaltott érzek vagy olyan lesz itt bent a levegő.De a legfélelmetesebb az volt mikor mintem a tejet inni mivel nem tudtam aludni és amikor megfordultam a konyha küszöbén egy lány fehérben fekete hajjal sápadtan és kék szeme nézett rám majd eltünt mi ez nagyon féllek!



2013. szept. 1. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy nehéz elhinni ezeket a dolgokat,de már egypár embertől hallottam szellem sztorykat szóval lehet h valami beköltözött hozzátok.Ha annyira rossz a dolog hívj szakértőt vagy valaki ismerőst h segítsen elküldeni.
2013. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Van mindenre racionális magyarázat általában, de mondom csak általában. Egyébként ezek a kopogások, hangok, morgások stb... mindig a padláson élő állatoktól származnak, ezek lehetnek madarak, denevérek, menyét, egerek, mókusok stb. A technika sem hibátlan, de azért a tv-re meg a zenésre nehéz magyarázatot találni, ez a pohár leesett a földre dolgot sokan mondják, hogy ez történik szellemidézés közben, utána. "Sokszor érzem mintha valaki figyelne " - ez evolúciós "tulajdonsága" az embernek. Az, hogy láttál valakit az vagy képzelődés vagy a fények játéka vagy történelmi esemény szemtanúja lehettél.

Amúgy ajánlom, hogy nézz utána a ház történetének kik laktak ott és történt-e velük valami fura, megmagyarázhatatlan, megkérdezheted az előző lakókat, ők észleltek-e valami furát, diktafonnal felveheted a szellem "beszédét"..

2013. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Szellem lehet rossz,jo...nálunk is volt.ami nekem segitett h el mennyen hogy ha rossz volt mondtam neki"takarodjál innen b...... tünjél ell" vagy a mi atyánk :)
2013. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen szelleem van ott...nálunk fent szokott valaki jarkalni...meg pakolni ejjel a konyhaban a sotetben. Varjal irok
2013. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Te hiszel Istenben? Hiszel a túlvilágban és a halál utáni életben?
2013. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen hiszek
2013. szept. 3. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
ÁÁÁ! nem is lehetsz drog hatása alatt ahogy olvasom a kérdést.
2013. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor eltudod fogadni a nem megfogható dolgok létezését. Imádkozzál és kérd Istent, hogy segítsen!
2013. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Napkiraly ***** válasza:
ne keltsd fel az érdeklődését, csinálj úgy,mintha nem vennéd észre a jelenlétét
2013. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én a barátomék házában szoktam hangokat hallani, de csak az emeleten. szabályosan a nevemet hallottam suttogta valaki, és nem a barátom volt, de ő nem hallotta. múltkor egyedül voltam és azt hallottam, hogy "itt vagyoook" ... meg még szoktam más szavakat is.

szóval én hiszek neked, meg azt is hogy nem vagy bolond, én sem vagyok az, és én sem tudom hogy lehet kideríteni mit akar...

2013. szept. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!