Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a baleset miatt...

Szerintetek a baleset miatt van vagy csak bebeszélem magamnak? Ha nem akkor lehet, hogy bántani akar?

Figyelt kérdés

Sose hittem a szellemesdibe de pár hónapja láttam, hogy egy vonat elgázolt egy férfit és azóta furcsa dolgokat vettem észre.

A baleset után napokig rémálmaim voltak és szorongást éreztem.Aztán egyszer csak elmúlt..pont amikor anyukam azt tanácsolta, hogy menjek pszihológushoz.

Kb. egy hónap múlva egyedül voltam itthon és hallottam azt a hangot ahogy a vonat fékezett..de nem a fejembe hanem rendesen..csak sokkal halkabban, mint a valóságba.Az állomástól messze lakunk..a tv is szólt meg a kocsik hangjától amugy se hallatszik el hozzánk a vonatok hangja csak max.hajnalba. Nagyon megijjedtem.Sírni kezdtem és remegetem de egyik percről a másikra megszünt a félelmem.

Amikor elmondtam a szüleimnek azt mondták, hogy biztos beképzeltem.

Azóta többször is hallottam már mikor lefeküdtem, hogy valaki halkan sír..biztos, hogy férfi.De senki nincs a közelemben.Egyedül vagyok a szobámba mégis hallom, hogy valaki levegőt vesz mellettem.

Rettegek a vonatoktól azóta is.

Folyton hallom a csikorgást de mások nem.. tényleg pszihológus kénne vagy valaki van itt akinek nem kénne?

18/L


2013. szept. 16. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én hiszek a szellemekben, szóval neked is hiszek. Nemhinném h szukséged lenne pszichológusra, bár ártani tuti nem ártana , ha te úgy érzed :) Nemtom van e ismerőseid közt olyan aki foglalkozik ezotériával, boszorkánysággal.. elkéne oda menned h elmondd a problémát, tuti sikerülne elűzni a szellemet. Amúgy a só is megvéd. Szorjál kevés sót a szobád ajtajához, akkor nemfog tudni bemenni :) De ez csak véleményem, aztán lehet téleg pszichologus kéne, mert csak megrázott amit láttál :)
2013. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
sztem menj el pszihológushoz. hiszen ártani nem árt.
2013. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. Kicsit zavaros.Mert ha nagyon megrázott volna akkor egy folytában szoronganom kénne..nem? De elmúlt pár nap után..aztán hirtelen megint és utánna el is múlt.

Ez előtt sose volt ilyen.A sírást is rendesen hallom.. biztos, hogy nem a fejemben.Meg mintha motyogna..de nem értem mit..

Ha elmegyek a pszihologushoz lehet, hogy csak felír 1-2 gyógyszert és nem is foglalkozik a hangokkal amit hallok.

2013. szept. 16. 22:13
 4/21 anonim ***** válasza:
pszichologus nem irhat fel gyogyszert, o a hangok miatt van:)
2013. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ez biztos? A suliba a védőnő tanácsát kikértem..Ő azt mondta menjek el, mert biztos fognak felírni szorongás ellen tablettát. Persze nem hitt nekem a hangokkal kapcsolatban.. elkezdte mondani, hogy milyen fura az emberi agy meghasonlók.

Debrecenbe tud valaki jó pszihologust?

Ajánlottak egyett aki a Máv rendelőbe van.

De inkább kerülném a Mávos dolgokat.

2013. szept. 16. 22:26
 6/21 Napkiraly ***** válasza:

a máv rendelőben van, és sír :)

Szerintem beszéld ki magadból. Ennek könnyen lehet pszichiátria és erős nyugtatók is a vége. Mondjuk az, hogy "hallod" a hangot aggasztó és zavaró lehet.

1. kérd meg,szólítsd fel,hogy távozzon

2. nem linkelnél a gázolásról valami cikket?

2013. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jó szociopata lennél mert jól hazudsz.
2013. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hazudok?? Mégis miért hazudnék ilyet..?

[link]


[link]


Nem Apafa és Debrecen közt volt egyébként. A köztemetővel szemben..Régen azt hiszem az MGM volt ott.

Nyugodtan lehet azt hinni, hogy egy hazugság de nem az!

2013. szept. 17. 07:25
 9/21 csizia ***** válasza:
Szerintem te kicsit sok horrorfilmet néztél. Vagy egész egyszerűen magas empáriával rendelkezel. Élénk a fantáziád is. El fog múlni. Ne foglalkozz ezzel. Mert amibe belenézel az egy feneketlen gödör. Nem azzal kell foglalkozni, hogy de rossz annak akit elütött a vonat, hanem azzal, hogy milyen jó, hogy nem téged ütött el.
2013. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom..Ő saját maga állt elé.

Egyébként egy horror filmet láttam egész életemben..a kört. Szóval aligha ez a gond.

Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 17. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!