Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg nincs olyan ember,...

Tényleg nincs olyan ember, aki évek, akár évtizedek óta vzeet minden nap, és ne rontott volna el még semmit?

Figyelt kérdés

Azt mondják, bármennyire is profin vezet valaki, bármennyire is jó a reakcióideje, bármennyire is odafigyel, mindenre nem lehet oda figyelni.

És azt hallottam, olyan nincs, hogy valaki amióta meg van a jogsija, tehát egyedül vezet, nap mint nap sokat, ne bénázott volna még el valamit.


Ezt az oktatóm mondta. Azt mondta még a profi autóversenyzők, akik több száz, ezer versenyt megnyertek, azok is elbénázhatják a parkolást, tolatást, vagy bármit.

Azt mondta, Itt van ő lassan nyugdíjba megy, amint betöltötte azt az életkort, megszerezte a jogsti, teherautót vezetett évekig, taxizott, és most évek óta vezetni tanít, mégis tavaly bele tolatott az árokba...


Igaz ez?

Nem hiszem! Tuti van olyan ember, aki levezet több év, évtized alatt több 100 ezer km, millió kmt, és még sose rontott el semmit, parkolást, tolatást, elsőbbség adást, beállást...

Vagy ilyen tényleg nincs? Higyjek inkább az oktatónak?



2013. aug. 7. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem az oktatódnak, nem sok kell ahhoz, h hibázzon az ember!
2013. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emberből vagyunk, hibázunk. Egy picit máshol jár az agyad, és meg is történik a baj.

Egy utcabeli még a Hungarocamionos időszakban kezdett kamionozni(80-as évek eleje), azóta vezet, ezt csinálja, ez az élete.

2-3 éve személyautóval nem tudott betolatni a saját udvarukba, kb. az autó közepe kapta el a kerítésoszlopot. Pedig nap mint nap egy 2,5 méter széles, meg tizenakárhány méter hosszú kamiont vezet, azzal parkol stb. Egy személyautó meg így megszivatta.

Higyj az oktatódnak, aki tényleg sokat vezet, annak becsuszik egy hiba.

2013. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legalább 35 éve vezetek, nem is rosszul, mégis volt néhány hülyeségem ... pillanatnyi kihagyás bárkinél előfordulhat, csak az eredménye nem mindegy
2013. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
4 éve majdnem minden nap vezetek. Kb egy hete döntenem kellett az autópályán, hogy én megyek bele hátulról az előttem fékezőbe, vagy belém jön a mögöttem haladó, aki nem figyel, és 40-nel gyorsabban megy, mint én. Belementem hát az előttem lévőbe, igy éppen sikerült megúszni, hogy ne jöjjenek belénk...
2013. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az oktatódnak. Egy meggondolatlan manőver és kész.

Én például tíz éve vezetek, nemrég úgy gondoltam balra fordulok kötelező jobbra kanyarodás táblánál (mert a franc fog 5 percig utána balra kanyarogni és teljesen biztonságos is volt). A rendőr nem így gondolta :)


De olyan is volt amit véletlenül rontottam el. Nyáron mentem, sötétben, az eső is esett, olyan útszakaszon ahol előtte még nem jártam. Frankón belementem a busz sávba.

2013. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:
100%
Az ember gyerekkorától kezdve tud járni, aztán mégis megbotlik néha...
2013. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!