Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Egy közlekedési baleset során...

Egy közlekedési baleset során (2 autó, én a vétlen). Egy laptop is sérült melyet nem akar elismerni a biztosító. A biztosítót ki az aki felülvizsgálja? Szerintük ekkora kár nem keletkezhetett benne a baleset során.

Figyelt kérdés

Első problémájuk az volt , hogy nem bizonyítható,hogy a laptop ott volt. Leírtam levélben , hogy ezt, az egész családom és még 2 tanú is bizonyíthatja.

Következő kifogásuk, biztosan én nem rögzítettem megfelelően. -írtam nekik, hogy szerintem ahhoz sem lenne semmi közük, ha az ölembe használtam volna.

Következő probléma szerintük nem sérülhetett meg ennyire egy viszonylag kis sebességű frontális ütközés során, pedig az általuk kért szakvéleményben kiderül, hogy nagyon is lehetséges a szerelő szerint.

Hová fordulhatnék?



#kár #dologi
2013. febr. 12. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt még ilyenben részem, de lehet hogy ez is a fogyasztóvédelemre tartozik. Összességében a biztosítás is egy termék amit árulnak.
2013. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:

a PSZÁF-hez kell fordulni.

[link]

2013. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!