Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez az ijesztő...

Mi lehetett ez az ijesztő hang éjjel Pozsonyban?

Figyelt kérdés

[link]


Valahol már néztem a youtubon ilyen fura hangokat rögzitő videót, azt sem tudták mitől van, de ez megint más. Ha a cikket is elolvassátok akkor azt irják hogy a hőerőmű a ludas, de eddig nem volt ilyen.


2013. szept. 19. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jarmila Galandáková, a pozsonyi hőerőmű szóvivője megerősítette, hogy a hangok a pára nagy nyomással történű felszabadításakor keletkezhettek.
2013. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jön a fűtési szezon...
2013. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De eddig még érdekes módon soha nem tapasztaltak ilyet! És szerinted annak tűnik?
2013. szept. 19. 20:30
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Tehát szerinted Jarmila Galandáková valójában egy természetfeletti lényt rejteget, de szerencsére pont az erőmű szóvivője, és miután kiszökött a lény és ordított, ezzel a hazugsággal akarja leplezni. Ugyan az erőmű dolgozói tudják, hogy hazudik, de nem mernek szólni senkinek, mert félnek a lény bosszújától. Ez az igazság szerinted?
2013. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Haha, értelmes válaszokat vártam, tippeket... Nem azt mondtam hogy természetfeletti lényt hallhatunk rajta, elég különös hangok ahhoz hogy egy hőerőmű legyen X év után először..
2013. szept. 19. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:

"Haha, értelmes válaszokat vártam, tippeket... Nem azt mondtam hogy természetfeletti lényt hallhatunk rajta, elég különös hangok ahhoz hogy egy hőerőmű legyen X év után először"


- Szerintem mi elég értelmes válaszokat adtunk, de ha nem fogadod el, minek kérded?

2013. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdés a természetfeletti lények kategóriában van!
2013. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az Érmelléki Kuglófember megtámadott és megevett egy tehervonatot, a hang amit hallottál akkor keletkezett mikor az Érmelléki Kuglófember a földhöz ütögette a szerelvényt mint a diót meg akarta törni
2013. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szörnyfilmbe illő hangokra ébredhettek a pozsonyiak szerdáról csütörtökre virradó éjszaka – írta a TVnoviny portál, amelynek olvasói felvételt is küldtek a hangokról.


A portál egyik olvasója közlése szerint hajnali 2.20-kor rögzítette a felvételt, amelyen a rémisztő zajok hallatszanak. A hangokat elsősorban Pozsony Főrév (Ružinov) városrészében lehetett hallani. “Azok a hangok olyan furcsák és erősek voltak, hogy arra gondoltam, egész Pozsonyban hallhatják. Kifutottam a balkonra. A hangok intenzitása egyre fokozódott egészen addig, hogy már úgy éreztem, a ház előtt történik valami. Majd egy percre csend lett, aztán még vagy ötször lehetett hallani és vége lett” – közölte az olvasó.



A hivatalos magyarázat szerint a zaj hőerőművekből érkezhetett, és a fűtési szezon kezdetén szükséges tevékenységeket jelezték. Jarmila Galandáková, a pozsonyi hőerőmű szóvivője megerősítette, hogy a hangok a pára nagy nyomással történű felszabadításakor keletkezhettek. Persze ez is csak egy feltételezés, ami nem magyarázza meg a többi rejtélyes hangot világszerte.


Egy másik magyarázat szerint, amely az UFO vonalat követi, a világunkat uraló földönkívüli betolakodók (melyeknek érdekeit a Rotschildok, Rockefellerek, az elit kormány és más titkos társaságok szolgálják) bizonyos külső okok miatt a hatalmuk fokozatosan gyengül, mialatt megpróbálják továbbra is félelemben tartani az emberiséget.


Ezért, hogy bebizonyísák, hogy minden az ő vezetésük alatt áll, nem csupán az égen mutatkoznak, hanem bizonyos hangokat használnak, melyek megmagyarázhatatlan módon keletkeznek és egyre erősebb a frekvenciájuk világszerte. Clintonville. Alabama, Georgia, Wisconsin államok. Kijev. Csupán pár hely a sok közül, ahol hallották ezeket a hangokat.


De mit jelenthetnek? Mire utalhatnak? Azok akik hallották, nem tudták megmagyarázni az eredetét csak hallgatták és megijedtek.


Lehetséges, hogy ezek a zajok egy küszöbön álló katasztrófa előjelei? Vagy inkább csak az a céljuk, hogy félelemben tartsák az emberiséget?


Vagy akár…az is elképzelhető, hogy egy számunkra felfoghatatlan galaktikus háború kezdődik?


[link]

2013. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9 :D
2013. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!