Mit akarhatott?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor beszálltam a zuhanyzóba oldalról láttam egy fekete ruhába bújt nőt feltűzött hajjal olyan 1800-as évekbeli mikor oda néztem egy pillanatig még láttam, de aztán mintha neki rohant volna a zuhanyzó falának (mintha sikított volna, vagyis a feje volt olyan de ebben nem vagyok biztos) és oda nyomta a kezét a zuhanyzó üvegére, először egy picit megijedtem, aztán láttam hogy ott van a kéz nyom azt gondoltam hogy én hagytam ott amikor megijedtem, de amikor oda raktam a kezem nem tűnt el mert kívülről volt, és én azóta hogy ezt láttam nem nyitottam ki az ajtaját és más sem jött be. Nem hazudok, komolyan mondom ez nem csak egy kitaláció.

2013. okt. 3. 21:30
 1/9 anonim válasza:
Ez most komoly?
2013. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyon nehéz elhinni, de nem hazudok kérlek próbáljatok meg hinni nekem.
2013. okt. 3. 21:43
 3/9 anonim válasza:
hiszünk:)
2013. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ja csak ennyi!!??

Akkor egyszerű a teendő!!!

Ha még egyszer látod zuhanyzás közben akkor legyen nálad egy kereszt, (mármint egy fakereszt) és tartsd felé és mond 3-szor jó hangosan, hogy: Távozz tőlem sátán!!!

2013. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem legközelebb inkább dugd meg, azt mindketten jobban élvezitek majd, mint a fakereszttel való hadonászást.
2013. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Petrás Évi ***** válasza:
én elhiszem írj privit
2013. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne félj Tőle mert ha bántani akart volna akkor bántott volna vagy rád ijesztett volna!

Nem lehet hogy valami régi déd-déd-déd szülő volt?

Hogy oda tette a kezét az szerintem azt jelenti hogy veled van,mármint hogy együtt érez veled vagy hogy vigyáz rád!

Szerintem nem kell félned tőle!

2013. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig a szerencsétlen Sátánt okolni? -.- chhh bár emberi elmét könnyű megmérgezni keresztény hülyeséggel ^^ , de szerintem csak azt próbálta közölni veled, hogy figyel téged és a közeledben van
2013. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy fürdésnél mindíg vigyél magaddal egy vaslapátot, ha megkérdezik h minek, akkor mondd, hogy megfürdeted mert megsajnáltad milyen koszos.Mikor megint meglátod, vedd elő a lapátot és ütsd addig amíg meg nem mondja h ki az és mit akar!! :-)
2014. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!