Mit akarhatott?

Figyelt kérdés

Éjjel felébredtem, mert szomjas voltam. Amikor lesétáltam a konyhába a hálószobától (ami az emeleten van) hangokat hallottam, mintha valaki matatna. Amikor felmentem nem volt ott senki. Mikor visszafeküdtem olyan érzésem lett mintha figyelt volna valaki. Hirtelen megfordultam és az ajtónál állt egy 5-6 éves kisgyerek. Viszonylag duci volt, pufi kabát volt rajta, nagyon gonoszul vigyorgott, és a szemei nem látszódtak. Amint megláttam nem bírtam megmozdulni. Láttam őt kb 10 mp-ig, aztán eltűnt. Megpróbáltam újra elaludni, de a karomon éreztem, hogy valaki szándékosan oda fújt nagy mennyiségű levegőt.

Mit csináljak, hogy ne jelenjen meg újra? Miért jött ide?


2012. febr. 26. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
arvásparalízis. Vagy nagyon fáradt voltál és halucináltál. Vagy ha sokat foglalkozol ezzel, kivetítetted a félelmeidet:) 14/L
2012. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
23%

eléggé konkrétan leírtad a "lényt", ha tényleg láttad az komoly halucináció

ha megint előfordul ilyesmi el kéne menni orvoshoz (vagy pszichológushoz)

2012. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szellem volt. Ha többször is előfordul ez, keress hozzáértőt, de lehet csak egy átmenő lélek volt.
2012. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekes pont ma éjjel nekem is megjelent hasonló csak én nem láttam az arcát. Olyan szinten féltem hogy már elfogadtam hogy meg fog ölni, aztán hirtelen felültem és eltűnt. Rögtön leesett hogy nem volt ott semmi csak odaképzeltem (legalábbis szeretném ezt hinni).
2012. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az első gondolata jutott eszembe, nézz utána az alvásparalízisnek! (A lebénulásból és hallucinációból pont erre lehet következtetni.)
2012. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én abszolút hiszek az ilyesmiben, de a többieknek igaza van abban, hogy ha még egyszer előfordul, nem árt kizárni az orvosi okokat. Ettől független, ha megtisztítod a házat, azzal ártani nem fogsz. Lehet, hogy tényleg csak átment a házatokon a szellem, de lehet, hogy maradt. Ne ijedj meg tőle, a szellemek többsége nem tud neked ártani, csak megijeszteni tudnak, mert élvezik a gonoszkodást. Mindenesetre ne légy vele tiszteletlen vagy dühös, és ne sértegesd. :)
2012. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hogy elvigye a szánalmas lelkedet, mert neked mindenféle anyagi dolog kell. Vigyáz, mert manapság a mumusok gyerekbőrben járnak.


Legközelebb pofozd fel hátha eltakarodik a házból.

2012. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
alvásparalízis alvásparalízis alvásparalízis...haggyuk már mindig ezzel jöttök! leírta érthetően h felkelt.
2012. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jeff the killer? Nyilván meg akart ölni...

[link]

2012. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

14L vagyok : ) Köszi a lepontozást : ) Igaz nem csak engem, ha utána néznétek, kedves támadók, tisztán levan írva, hogy az alvásparalízisnek ilyen tünetei vannak, igen felkelt, ez igaz de olvassátok el ezt:

[link]


Már az első mondatban benn van: Fenn van, érzi a szagot, hallja a hangokat stb :) Olvassátok el :)) Nem én vagyok hülye :) 14L voltam

2012. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!