Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretnék olyan emberekkel...

Szeretnék olyan emberekkel beszélni, akik tudnak valamit a szellemekről/természetfeletti lényekről?

Figyelt kérdés
Fiatal, lány vagyok. Érdekelnek az ilyesféle dolgok és szeretnék többet megtudni róluk! Szeretnék több ismeretet szerezni ebben a témában! Csakis olyan emberek válaszát várom, akik nem "bunkózni akarnak vagy elítélni". Örülnék, ha kapnék pár normális választ, esetleg email címet vagy valami hasonlót ahol tudok beszélni emberekkel, akik értenek ehhez vagy találkoztak már hasonló dolgokkal!

2013. okt. 5. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Talán nem véletlen, hogy az egyik kedvenc sorozatom volt ;)
2013. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mi az?sz betüvel kezdödik és sokan csinálják?

szkeptikuskodás

2013. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Juditasszony ***** válasza:
67%
én láttam .. többször is szelemet vagy démont azt nem tudom eldönteni de megütött.! És ezzel nem viccelnék higgyétek el. Borzalmas . Soha többe nem szeretnék találkozni vele ha érdekel valakit beszélhetünk erről.. Sok sok ismeretem van .Már megszerettem volna írni..csak előzetesnek annyit , pár éve albérletben laktam és a kisszobában volt egy beépített szekrény.Mondta a tulaj h a felső szekrény ha nem kell nem bánná mer abban vannak neki dolgai .Mondtam h nem is nagyon érném fel olyan magasan van ,úgy ,hogy elég nekünk ami lent van az a 2 ajtós.Na de milyen az emberi kíváncsiság ugye, Gondoltam megnézem mégis mit tartogat fent Nem veszek el semmit ,,csak megnézem.Oda vittem egy széket és kinyitottam a felső szekrény ajtót. Lomok ,könyvek táskák mappák papírok.. 2 akta csomó közt hátra láttam a szekrény mélyére és észrevettem,hogy valami aranyszerű csillogás van hátul.csináltam helyet én benyúltam kézzel h mi az?Valami arany színű vázaszerűség volt. az oldala öt részre volt osztva szóval öt oldalú volt ,és minden oldalán angyalok voltak festve Nagyon tetszett! Volt egy teteje is levettem belenéztem ,hátha van benne valami. Volt! Egy használt megbarnult régi játszócumi. Le törölgettem a portól.és arra gondoltam mi lenne ha kitenném a sorszekrényre olyan szépem csillog.Majd mire jön a tulaj a lakbérért vissza . Úgy is tettem. kiraktam. Ott állt a szekrényemen. De büszke voltam magamra h ezt megtaláltam és átszaladtam a szomszédasszonyhoz ,mondván ,hogy jöjjön már milyen szép váza volt eldugva.Át jött és majdnem össze esett úgy megrémült. MI a baj? kérdeztem. Mire Ő .Judit tudod te mi ez? mondom miért váza nem? Ere Ő Ez egy urna Judit, egy gyerek urna lehet hisz angyalkás és cumi is benne van.(Na én még nem láttam soha urnát. Egy pillanatra ledermedtem .MI? urna? Úristen! teszem vissza.,, szegény gyerek!:( Szépen visszaraktam a helyére a szekrénybe.De azután folyton azt éreztem mintha valaki figyelne.És semmi sem sikerült,bármibe fogtam. felborult a családi béke is minden a feje tetejére állt. aztán úgy 4nap múlva este elaludtam és arra ébredtem fel éjjel,hogy kinyílt a szoba ajtó és hallottam a lépéseket az ágyam felé. arra gondoltam biztosa párom volt kint a vc re és akkor éreztem h megállt az ágy mellett mellettem egy alak.gondoltam de hülye ,minek jön ide hisz egy ágyon alszunk..biztosan meg akar viccelni de épp h elgondoltam ,hirtelen elsötétült a szoba. nagyon megijedtem. Nem láttam semmit de éreztem h valami alak rám hajolt és 3 -szor erősen mellbe vágott ,,nagyon erősen .Azt hittem eltöri a mellkasomat:(Aztán újra világosabb lett .Láttam ha párom alszik.Nem Ő volt.Nem tudom h aludtam el újra nagyon féltem. Reggelre kék folt volt mindenütt. hát ennyi elsőre..Nem játék És nem kitaláció..aztán kiköltöztünk abból a lakásból.a többit majd ha érdekel de ezek mint igazak
2013. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Juditasszony ***** válasza:
67%
Úgy 10 évvel ezelőtt egy szombati napon eljött hozzám egy 60 év körüli nő. hogy azt hallotta h én tudok kapcsolatba lépni a holtakkal.. Hm érdekes volt vajon ezt kitől hallotta? Ugyanis volt rá eset előtte h kipróbáltam ezt a dolgot ,hogy beszélhessek édesapámmal aki kb. 20 éve halott. DE nem árulta el az asszony ,hogy kitől tudja ezt . Elkezdett beszélni arról,hogy az Ő édesanyja 9 hónappal ezelőtt halt meg és minden éjjel hazajár.Nyitogatja a szekrény ajtót,, kopog stb. Mondtam neki h jöjjön vissza este 6 után ,aztán meglátjuk mit tehetünk.Mér 6 előtt ott volt ,jött vele az apja is aki még élt.Aztán meggyújtottam egy fehér gyertyát.aztán megpróbáltam kapcsolatba lépni az idős nénivel quija tábla segítségével. Meglepetésemre elmozdult a mutató de rettenetes hányingerem lett. . A lényeg h elmondta hogyan halt meg .s hogy a férje miért nem volt mellette megint a kocsma volt fontosabb ezt sérelmezi, Meg h ne adogasson el semmit az ital miatt, mert így nem tud nyugodni. Nagyon hideg lett. fáztam mégis kivert a víz. Megköszöntem h eljött és akkor a mutató elkezdett cikázni ide-oda mintha nem akarna elmenni. de végül megszakítottam a kört .egy nagy csattanást hallottunk a folyosón de semmit nem láttunk. Legyengültem, nem bírtam hirtelen fel állni .Aztán Még annyit mondta a férjének hogy azt mondta a felesége ,hogy nemsokára találkoznak. a lánya Nézet rám. de nem szolt semmit. Megköszönték és elmentek.Aztán letusoltam , gondoltam lefekszem fáradtnak éreztem magam. Már az idő is úgy elhúzódott lassan 22 óra volt. Lefeküdtünk. A férjem kívül aludt én belül a fal mellett. hamar elnyomott az álom, észre sem vettem olyan hirtelen el aludtam. egyszer csak felébredtem ránéztem az órára 12:45 volt .Akkor hirtelen azt vettem észre h valami alaktalan fekete árnyék repül egyenesen felém a levegőbem. Megrémültem és fel emeltem a jobb kezemet hogy védekezzek és akkor ahogy hozzáértem az árnyékhoz egy hatalmas ütést éreztem a homlokomon. Nagyon fájt .Akkor már ültem de visszahanyatlottam a párnára. az a valami körbe kúszott a plafonon és újra támadott! Akkor már eszembe jutot h ha valami megtámad akkor bal kézzel kell védekezni másképp én érzem az ütést. felemeltem a bal kezem és elértem hogy jött felém .Éreztem a súlyát!Eltoltam ,közben Jézus nevét kiáltottam ..na akkor elsiklott mellettem az ajtó felé , Le is vert sok nippet a szekrényről . De aztán eltűnt. Akkor megfogadtam nem csinálom többet! Nagyon megijedtem. Az az igazság nem nagyon lehet leállni valahogy tudják a címemet.Ez valami rosszabbik lélek lehetett . Persze vannak jók is azok vannak többségben . Csak nem tudjuk előre kivel is van dolgunk.Ez megint csak egy eset a sok közül.. sajnos nem lehet úgy átadni ahogy ez valójában megtörtént.. Remélem elnyerte a tetszéseteket üdv. Judit
2013. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13-14: tl;dr
2013. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha érdekel tudok neked mondani:D priviben
2013. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!