Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok, az eredeti...

Mit gondoltok, az eredeti vámpírokról?

Figyelt kérdés
Én tudok jó pár dolgot .De ezt teljesen komolyan mondom. Esetleg ha valaki még tud valamit írjon priviben . De csak komoly és témában jártasak. Szerepjátékosok és hiedelmesek ne írjanak . Komolytalanok ide se írjanak :)
2013. okt. 7. 08:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna már visszamenni hétvégi eltávról?
2013. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Az eredetikről? Nekem a koppintott vámpírok jobban bejönnek...
2013. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom az eredeti vámpírokról, hogy – mint minden fajtársuk – hangtalanul repülnek. Fejjel lefele lógva pihengetnek, de nem pipilik, kakikálják le magukat, mert addig átfognak, hogy a popójuk lefelé legyen.
2013. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Első! Neked annyit , hogy ne itt akarj magadnak tekintély parancsolni . Mert kártalan és céltalan . Értelmetlen választ akar valaki hallani akkor bátran ajánllak téged ! Egyébként én vagyok aki eltávra enged személyeket . És felszólítalak , hogy fáradj vissza a méltó helyedre , mert le járt az eltávod.


Második neked no comment .


Harmadik : Elég abszurd az elképzelésed... Köze nincs semmihez :D


:D:D:D:D:D:D:D:D Na komolyan degeneráltak kerüljenek .

2013. okt. 7. 10:27
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
milyen eredeti vámpírok nincsenek olyanok Béna:D méghogy értelmetlen válasz a kérdésed azaz értelmetlen az meg pláne értelmetlen volt hogy megszülettél. :D:D:D:D:D
2013. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
7%
így nem beszélhetsz a válaszadókka a hecc kedvéért jelentettem a moderátornak Az értelmetlen kérdésedet nem kell Megköszönöd ez alap. /# 5 xDDDD
2013. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "eredeti" vámpír?
2013. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
eredetti vámpir=NEM twihlght vámpir (bocs ha roszul irtam)
2013. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
No, ha az eredeti vámpír nem az, ami a filmben is volt, akkor az a Dél-amerikai denevér.
2013. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, fogadjunk, hogy a Vámpírnaplók sorozatot szoktad nézni.
2013. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!