Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok, az eredeti...

Mit gondoltok, az eredeti vámpírokról?

Figyelt kérdés
Én tudok jó pár dolgot .De ezt teljesen komolyan mondom. Esetleg ha valaki még tud valamit írjon priviben . De csak komoly és témában jártasak. Szerepjátékosok és hiedelmesek ne írjanak . Komolytalanok ide se írjanak :)
2013. okt. 7. 08:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Kérdező,lenne hozzád pár kérdésem.

Miért is nyomozgatsz te a misztikus lények iránt?

A vámpírokat hova sorolnád?

Mikor adod fel,és mi a célod a kutakodással? Szerinted érsz el valaha eredményt,vagy csak egy helyben toporogsz mind a vad kacsák??

2013. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Ez a kérdező egy skizofrén agyalágyult lehet.

Max a 06. életévénél járhat ha viszont idősebb akkor csak a skrizó elmélet maradt hátra.Most mit gondolsz kérdező?Majd oda fut hozzád egy vámpír és hamar megharap? HAHA NE NEVETTESS MÁR!!Kész röhej vagy na meg a kérdésed is egy kész vígjáték elmélet!!Nőj fel mert igen gyerekes vagy kinevetteted magad!Ne oszt az észt pont te aki a vámpírokról kérdezősködik.

2013. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

most meg kéne sértődnöm kérdező? én felajánlottam neked a békeszerződést, de mint látom nem érdekel mindegy nem modtad milyen vámpírokra gondolsz a mítosz és legendás vámpírokról van szó vagyhogy léteznek-e vámpírok az utóbbira biztos tudod a választ! lehethogy gyermeteg a stílussom.De én ilyen vagyok én már nagy

fiú vagyok mindenki azt gondol rólam amit akar. csak ki nyilvánítom a véleményemet. ha tetszik ha nem. xDD

2013. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Spiclike:

Te abszolút elveted minden nemű vámpíros sztorit?

Abszolút soha nem érdekelt a téma?

2013. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
de engem érdekelnek a vámpíros sztorit csak nem tanáltam egyet sem ami elgondoltatót volna.
2013. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Értem.
2013. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Spiclike... A béka ajánlatodat már reagáltam .Ha abba hagyod akkor én is abba hagyom .. Ilyen egyszerű. Nem énkezdtem el. Persze nyílvánítsd ki a mondandód . Evidens .... De úgy tedd , hogy ne legyen provokáló.


Neked pedig aki a skizofréniáról beszél.... Hát mit ne mondjak te vagy az aki meg testesítí ezt a fogalmat . Ugyan is te vagy az aki az Egyiptomost is írta . Meg a toporgós kacsás kommentet. Tudod leveleztünk. 3 kommentelőnek adod ki magad ami a szánalomnak a legfelsőbb

2013. okt. 14. 15:20
 28/34 A kérdező kommentje:

Elküldtem véletlen .... Na akkor újra....


Spiclike... A béka ajánlatodat már reagáltam .Ha abba hagyod akkor én is abba hagyom .. Ilyen egyszerű. Nem énkezdtem el. Persze nyílvánítsd ki a mondandód . Evidens .... De úgy tedd , hogy ne legyen provokáló.


Neked pedig aki a skizofréniáról beszél.... Hát mit ne mondjak te vagy az aki meg testesítí ezt a fogalmat . Ugyan is te vagy az aki az Egyiptomost is írta . Meg a toporgós kacsás kommentet. Tudod leveleztünk. 3 kommentelőnek adod ki magad ami a szánalomnak a legfelsőbb foja. Úgy hogy az ilyen ne vagdalózzon nekem a skizofréniával... Tudom most majd el sülyedsz a szégyenedbe . Hát így jártál. Ha a tudatlanság és szánalmasság ölni tudna te már rég alulról szagolnád az ibolyát . Hehe jobban járnál ha megszüntetnéd a fiókodat ....

2013. okt. 14. 15:26
 29/34 anonim ***** válasza:

Bájos kérdező.Érdeklődnék,hogy miért is gondolod azt,hogy 3 nickem van a gyk-? Miből is képzeled azt,hogy a skizofréniás megjegyzést én írtam?Ki kell,hogy ábrándítsalak,de ha jól meg nézed az én százalékom nem 20% alatt van, hanem 70% felett.

Ki kérem magamnak,hogy egy agyilag igen lepontozott személlyel keversz össze.Viszont igen,az Egyiptomis verziót én írtam.Nem szeretnék a szintedre süllyedni és alpári modort felvenni,ezért kérlek hanyagolj.Én a kritikákat nem támadásként szokom felfogni hanem építőlegesen,ezt jó tanácsként is veheted.Próbálj meg emberien és kulturáltan társalogni az emberekkel,mert a tisztelet-tiszteletet ígér. Kíváncsian várom a reogációdat,feltéve ha lesz.Tudod okos enged,szamár viszont szenved.Spiclit is letámadtad,mint ,hogy inkább meg győznéd az álláspontod szerint,ha olyan biztos vagy a dolgodban.Képzeld én megtettem,az helyett,hogy lerohantam volna.

2013. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
skrizoka nem ülsz le a kis seggdugódra? ideje lenne elásni magadat elég mélyen a föld alá mert a szégyenembe én már a helyedbe réges-régen elsüllyedtem volna.Már halucinász is skizofréniás betegünk?? Mindenütt engem látsz? HA HA HA VIGYÁZZÁL MERT MINDJÁRT JÖN EGY VÁMPÍR ÉS MEGHARAPJA NYAKADAT HA HA HA!!!
2013. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!