Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok, az eredeti...

Mit gondoltok, az eredeti vámpírokról?

Figyelt kérdés
Én tudok jó pár dolgot .De ezt teljesen komolyan mondom. Esetleg ha valaki még tud valamit írjon priviben . De csak komoly és témában jártasak. Szerepjátékosok és hiedelmesek ne írjanak . Komolytalanok ide se írjanak :)
2013. okt. 7. 08:31
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom , hogy 3 nicked van , hanem úgy csinálsz mindha annyi lenne.Hogy , honnan veszem? Hát írjon rá mindenki a kommentelőkre Engem nem érdekelnek a pontok..Engem nem az éltet .De lásd milyen rendes vagyok , külön válaszolok az utolsó kettőre... Egyáltalán nem izgat a negatív vélemény. Ha valaki be szól nem állom el . Tetszik- tetszik ha nem - nem. Így jártál. Találd meg a játszó pajtásodat mert nálam süketfülekre találsz.. Most mi a helyzet ? Be akarsz vágodni a publikumnak. Ne oszd az észt mert mikor osztották te lyukas
2013. okt. 15. 10:42
 32/34 A kérdező kommentje:

Ez az előbbiből le maradt: * lyukas szatyorral áltál be a sorba .


Utolsó te sehonnai bitang ember . Személyedet nem tudom másképp defíniálni mint, hogy jellemtelen . Te utolsók közt a leg utolsó , te első számú nem kívánatos személy te váratlan vendég . Menny innen és szálj magadba kicsit mert kezd allatad elszaladni a ló. Vigyázz mer avégén akkorát huppansz hogy az esés hatására szorul beléd némi jó modor. Szánni való vagy és vissza maradott . Még fogalmazni sem tudsz normálisan ... Meg harapják a nyakam !? Had harapják jól teszik. De neked is szükséged lenne valamilyen harapásra itt nem értelemben fogalmazok..Na viszlát és jobbulásthaaahaa hiiigu

2013. okt. 15. 10:53
 33/34 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek hozzád,a te fülednek a halló részlege, nem igen érdekel,főként nem inspirál.Hogy én így jártam,mégis hogy?Megkérlek ne nevettess,mert a végén vakbeles leszek! Észre kéne venned már magad,mert kissé unalmas az erőlködésed,pedig köz tudott,hogy erőlködni csak a wc-kagylón szokás,de ott is jól figyelj, nehogy aranyér közbe lépjen.Ha te jól érzed magad,hát csak csináld a kis gyermeteg viselkedésedet,nem engem minősítesz vele,hanem saját magad.Most ne haragudj ,de meguntam a negatív kisugárzásodat, és finoman PÁPÁ-T intek neked.Ismételni tudom csak,okos enged szamár szenved.Te pedig,csak kutakodj és keresgélj,tegyed fel még vagy 20x ugyan azt a kérdést más szemszögből, és megkeverve a szavakat...Sok sikert!!
2013. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Látom nagyon jártas vagy a kérdések feltevésében.Én nem erőlködök mert nincs miért. De húzd már visszább az orrodat és ne üsd bele más dolgába mert csupa takony lesz körülötted minden. Én nem vagyok gyermeteg. Én kulturáltan feltettem egy kérdést és ennyi . Az , hogy ide jöttetek ti kis emberek nagy szavakkal dobálózni . Hát evidens , hogy közbe lépnek az ön védelmi mechanizmusaim. Hogy - hogy jártál ? Hát úgy , hogy egy pitiáner nagy bemondó copfos kis leányka vagy. Így jártál haha. Ki mered mondani , hogy GYERMETEG? Nálam az ilyen "Okos enged ,szamár szenved" típusú fogalmazás rég az óvodában maradt , ugyan is ott volt használatos ez a ki fejezés. Olyan nagyon okos akarsz lenni hogy a végén buta maradsz. hehehe Nem baj teszek rá hogy ilyen minősítő meg olyan . Aki beszól meg kapja a magáét . És ennyi . Egy vitát sem én kezdtem el maximum csak befejezem. Menny és inkább keres egy olyan kérdést , hogy hogy kell pillangót rajzolni meg ilyenek . Na szia :)
2013. okt. 15. 11:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!