Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sztorizunk egy kicsit kivel...

Sztorizunk egy kicsit kivel milyen természetfeletti hátborzongató dolog történt meg? (ha volt ilyen)

Figyelt kérdés
Írjátok le.

2013. okt. 7. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer korán reggel lementem a szüleimhez, még a hálóban voltak, de már ébren. Beszélgettünk, egyszer csak valami motorhangra lettünk figyelmesek, azt hittük az okos szomszédok nem bírnak várni a fűnyírással még 1-2 órát. Felkeltem, hogy megnézzem melyik ökör az, ekkor vettem észre, hogy a hang a házból jön.

A konyhába a tálasmixer be volt kapcsolva. Azóta se tudjuk mi történt. Nem lehetett rosszul leállítva, mert 3-on ment. Annyira nem volt hátborzongató, mert az anyukám anyukája, aki meghalt imádott sütni, így azzal tudtuk le az esetet, hogy így üzent nekünk hogy jól van.

2013. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár ilyen sztorim:


1: A '90-es években sötétedés után nővéremmel láttunk valami repülő tárgyat ami tuti nem földi eredetű volt. Semmi sem gyorsul állóhelyzetből olyan sebességre mint amikor egy meteor (hullócsillag) ég el a légkörben.


2: 1x a wc ajtónk belűlről bezáródott kulccsal úgy hogy nem volt bent senki. szét kellett szedni a zárat hogy kinyissuk.


3: Gyerekkorom óta voltak test elhagyásos élményeim, bár az utolsó már évekkel ezelőtt. Ezek teljesen spontán jöttek, nem gyakoroltam és nem is tanultam ilyen technikákat.

2013. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 hunbula ***** válasza:
56%
Még alsóban poénból szellemet idéztünk egy páran kölykök a természet-teremben (valamelyik tanárnak kiváló logikája és ízlése volt, mivel vadásztrófeákkal meg tehénkoponyákkal dekorálta a falakat). Ez nekünk olyan nagyon illőnek tűnt szellemidézéshez. Csak így kérdezgetünk, hogy itt vagy-e szellem, ha igen adj jelt, szellem, erre kiszakadt a mennyezetből az egyik függönytartó rúd, és hatalmas csattanással leesett az egész hóbelebanc függönyöstől. Nem tudom, mi lett a szellemmel, mert nekünk is csak annyi eszünk volt, hogy ezt a tanári szoba folyosóján lévő teremben éljük át miközben értekezlet van, szóval a szeánsz lezárásaképp a vécéajtót résnyire nyitva figyeltük, hogy rájönnek-e a tanárok, hogy mi voltunk ott benn.
2013. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ismerőssel történt hogy középsuliban meghalt egy srá azért mert öngyilkos lett egy lán miatt. Megidézték utána pár napra a csajt aki miatt megölte magát elkezdték szekálni meg ilyenek és utána pedig viharok voltak, pluszban még az egyik aki szekált majdnem meghalt (maga se tudja mi történt akkor pontosan)
2013. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

néztünk egy szellemekről és démonokról szóló filmet itthon.

vhogy nehezen elképzelhető az egész, mondom én el sem tudom képzelni h mindez igaz lenne.

abban a pillanatban mikor ezt kimondtam, elaludt a gyertya az üveggyertya tartóban, és a tartó kettétört.

volt akkora sikítás a házban, hogy még a kutyák is ugatni kezdtek.

pedig mindannyian felnőttek vagyunk már...

azóta egy külön helyen van tárolva a kettétört gyertyatartó.

2013. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kkory cod ***** válasza:
15%
Megidéztem bloody mary-t és leszakat a tükör és
2013. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Láttam az Érmelléki Kuglófembert ahogy a buszmegállóban lopakodott, arra ment egy kis srác iskolatáskával és az Érmelléki Kuglófember elkapta, megette és az iskolatáskáját visszaöklendezte, tele volt sütemény morzsákkal
2013. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban 8-12 lebegni tudtam. Nem is értem mai npig hogy hogyan,de a földtől 50-60 centire eltudtam emelkedni. Abban biutos vagyok h nem álmomban történt es hogy nem voltam halucinogén szer hatása alatt.
2013. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát én egydűl voltam otthon, és egy 3kg s cserép, benne egy virággal leesett.. velem annyira nem, de az unokatesómmal sok ilyen dolog történik.. am írtátok páran h tudtatok olyat gyerekkorotokba, h fölszálltatok (levitáció), meg h ki tudott lépni a testéből valamelyikőtök .. ezek a képességek gyerekkorban még megvannak, de utánna elvesztitek őket ha elhanyagoljátok.. a legtöbb ember ilyen
2013. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na most én jövök:D


2010-ben meghalt nagymamám..

És nagyfater szülinapján kinyílt az padlásablak magától mikor kint álltunk, persze a "huzat" volt.


2004-ben magamban voltam otthon mert a szüleim a szomszédban ünnepeltek valamit már nem tudom mit, de mennék befele a nappaliból a szobámba és egy sátáni kacajt hallottam mögöttem.. képzelhetitek hogy majdnem szívrohamot kaptam, berohantam a szobámba de az ajtót nem zártam be hirtelen egy fekete kéz bezárta az ajtómat nem is kell mondanom hogy egyből hívtam anyámékat.

Bőgtem minden bajom volt azóta hiszek Istenben.

2013. okt. 7. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!