Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban létezhetnek tulpák?...

Valóban létezhetnek tulpák? Képes lehet valóban teremteni ilyet valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 12. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A fantáziád szab határokat. Persze ettől még ez nem lesz valós lény, csak a fejedben fog létezni.
2013. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Az emberi képzelet bármilyen lényt képes teremteni. Így jöttek létre a lumbulábiak, krixkraxiak, szilvásbuktoidok és az Érmelléki Kuglófember is.
2013. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Persze ettől még ez nem lesz valós lény, csak a fejedben fog létezni."


Amit leírtál az nem tulpa.


A tulpát (már ha létezik egyáltalán olyan) más is láthatja, nem csak kitalálója.


Egyébként nem tudom létezik-e, én még nem láttam :)

2013. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Az Érmelléki Kuglófember elviszi a tulpát és megeszi!

De a tulipánt is.

2013. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
3-as: Ezt úgy írod, mintha lehetséges lenne a dolog... na ne röhögtess. Én azt írtam, amit elérhet a kérdező.
2013. okt. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ezt úgy írod, mintha lehetséges lenne a dolog"


Ne haragudj , de ezt nem értem...


Ha valaki megkérdezi tőled, hogy néz ki Shrek, el tudod mondani?

Szerintem igen...

Pedig nem is létezik :)

2013. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A képzelet szüleményei, és tudják, hogy nem igaziak. Azt szokták mondani, képzeletbeli barátok, de kicsit többek annál, inkább olyanok, mint te magad, az ikertestvéred és egy kisállat egyben. De nem tudsz csak véletlenül létrehozni egyet. Már több, mint fél éve dolgozom a sajátomon, még mindig csak épp hallom vagy érzem az illatát. A vizualizáció is elég nehéz, talán a legnehezebb. És nem, nem láthatóak mások számára, ez elég nagy baromság, mint kb minden, amit a témában olvashatsz a neten magyarul. Én is az Irish meg faqman féle guideokból dolgoztam.
2014. márc. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van már valamiféle koncepciód a tulpádhoz, vagy csak úgy elkezdtél csinálni valamit? Mert az nem túl jó, én is elkezdtem úgy egy tulpát, de nagyon siettem, és túl erőtlen volt. Nagyon rosszul kezeltem az egészet, és "meghalt".
2014. márc. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Stewie Griffin(real) ***** válasza:
A Tulpa egy olyan lény, ami pontosan azt teszi, amire a teremtői szánták. Fontos, hogy egy ember nem tud létrehozni ilyen lényt. Mindenképp több elme szükséges hozzá. Pontosan ezért csak elméleti lény. Nem lehet megcsinálni, ugyanis szinte lehetetlen az, hogy akár csak két ember pontosan ugyanazt képzelje el.
2016. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!