Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban létezik a Dunai...

Valóban létezik a Dunai Harcsaember?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket nem rég olvastam egy újságban . Valóban igaz ez a történet ez az írás ? A Harcsaember valóban létezik ?



A Dunai Harcsaember igaz történet ! ( Írta : Winger Kata )

Sok történetet hallani jetikről , vámpírokról , farkasemberekről , ezekben a történetekben csak egy közös van , mind kitaláció………… , nem úgy mint a Dunai Harcsaember története . Bármennyire meglepő a Dunában kb . 1500 évvel ezelőtt élt egy Harcsaember akinek állatokat , néhány esetben szűz lányokat áldoztak fel . Ha a szörny nem kapta meg az áldozatokat , elpusztította a Dunán közlekedő hajókat , megölte a Dunában úszó emberek , megette a dunai halászokat . Ezeket persze csak egy krónika író jegyzeteiből tudtuk …….. mind ez idáig ! Dunai búvárok meglepő bizonyítékokat találtak amelyek a Harcsaember létezését bizonyítják ! De ne szaladjunk ennyire előre . Először tudjunk meg többet erről a titokzatos lényről . Mit is írt konkrétan ez a krónikás erről a lényről ?

Rabgar Qwer jegyzeteit 2007 -ben vetette partra a Duna . A jegyzeteket a Mohácsi szigettől keletre találták meg . A jegyzetek nagy része olvashatatlan volt , kivéve néhány oldalt , azokat az oldalakat amikben a Harcsaemberről beszél a krónikás .


A Harcsaember igaz története ! Írta : Rabgar Qwer (részlet) Fordította : Lakatos István

Érkezésem

Ma érkeztem meg a városba . Nevet nem tudok mondani , az itt lakók csak a Duna menti városnak hívják . A város gyönyörű szép , ilyen szép várost messze nem találni a világon sehol , engem teljesen megigézett . Mindegyik ház színes , lapos tetejű , néhány ház magasabb mint az a fa amit én a legnagyobbnak tartok a világon .

A városba megbízásból érkeztem a törzsem vezére akit csak a „Tépőnek” hívunk , engem aki egyedül képes vagyok írni a törzsbe , elküldött hogy az egyik várost ( a Duna menti várost ) amelyik adóval szolgál a törzsemnek szemügyre vegyem és írjak le mindent amit látok . Sok mindent nem tudok írni , kevés olyan szó van amely kifejezné e város gyönyörűségét , a házak szépségét szinte lese tudom írni . Az utak erős bazaltból épültek . Az utak mellé fákat telepítettek a városlakók .

Érkezésem : 2napja

Megismerkedtem egy kocsmáros legénnyel l a neve Trigor , jó barátok lettünk , megmutatott minden szépet a városban ………… ( részletes leírást kapunk a város nevezetességeiről )

Érkezésem : 12. napja

Tigorral éppen a Duna mentén sétáltunk amikor hirtelen megpillantottunk egy hatalmas partra vetett harcsát . Olyan hosszú lehetett mint 20-25 ember . Közelebb mentünk hogy vissza segítsük a vízbe de mikor már elég közel kerültünk átváltozott egy félig ember – félig harcsa szerű lényé óriási volt . Tigor hátrált szinte el is futott de a Harcsa ember után . Elkapta , egészben lenyelte majd beugrott a vízbe és ismét egy óriás harcsa képében úszott el .

Érkezésem : 13.napja

Miután tegnap hazaértem elmondtam a helyi katonáknak mindent mi történt . A katonák még az nap este börtönbe vetettek azzal indokkal hogy biztosan én öltem meg Tigrot .

Érkezésem : 30. napja

Már több mint 20 napja börtönbe vagyok , csak vizet kapok . Nem tudom meddig fogom bírni .

Érkezésem : 41. napja

Már kapok ételt , azt mondták megkell híznom hogy a harcsadémon elégedett legyen .

Érkezésem : 42. napja ( délelőtt )

Nem tudom hogy fogok írni a következő napokról ma reggel a börtön egyik katonája bejelentette hogy holnap össze kötött kézzel-lábbal befognak dobni a Dunába . Jegyzeteimet magammal viszem a vízbe.

Érkezésem 42. napja ( délután)

Ma kaptam egy rabtársat a neve Wasáés . Elmondta hogy lopáson kapták azért került be . Mikor megtudta hogy engem fognak holnap a Dunába dobni elmondta a Harcsaember történetét . A Harcsaembert elmondása szerint már 1500 éve ezelőtt egy bátor harcos megölte de miután leszúrták a Harcsaember utolsó erejével lerakott egy ikrát . Elmondta hogy 1500 évvel ezelőtt nagyon féltek tőle . Elmondás szerint ha nem kapta meg a havi 30db tehén áldozatot és legalább 1 évente egy szűz lányt akkor haragra gerjedt és hajókat tett tönkre , halászokat ölt meg . Azt is mondta hogy a Harcsaember ikrája nem rég kelt ki a folyóból és újra követeli az áldozatokat . A falu varázslója szerint ha engem áldoznak fel a szörny 1500 éves álomba fog merülni .

Érkezésem : 43. napja (délelőtt)

Most látom hogy jön az őr nem sokára elvisznek .

Érkezésem : 49. napja ( az előző napok elbeszélése )

Miután elvittek , megkötöztek és a folyóba dobtak . A lény valójában eljött értem és egészben nyelt le . A lény gyomra hatalmas volt . A gyomrában Megtaláltam Tigor holtestét Tigort a szörny gyomorsavja már megölte . De én megtaláltam Tigor kését még aznap neki álltam hogy kivágjam magam onnan . 6 napon át küzdöttem és sikerült kivágtam magam a szörnyből és így a szörnyet is megöltem . De megtörtént az ami 1500 évvel ezelőtt a szörny megint …..

Itt ér véget a jegyzet tovább már olvashatatlan . Mint láthatjuk elég meggyőzően és hiteles írt a krónikás a szörnyről . Nem ír le mindent részletesen de a lényeget papírra vetette . Mi most a 21. században már betudjuk bizonyítani a szörny létezését . Dunai búvárok megtaláltak egy a jegyzetben leírt szörny egy ikráját a folyóban . A búvárok készítettek erről a hatalmas ikráról fényképeket is . Másnap vissza akartak menni hogy a felszínre hozzák az ikrát de az ikra eltűnt . A szörny életre kelt ! Aznap már 15 olyan hajó balesetről volt tudomásunk amelyben az elkövető a Harcsaember lehetett . Az esetek száma egyre nő ! Léteznek misztikus lények a Dunai búvárok képei bizonyítják ! Ez az egyetlen olyan misztikus lény amelynek létezését valójában bebizonyították .


2013. júl. 5. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az Dunai Reptoidember ! De, igen. Létezik
2013. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Ez az egyetlen olyan misztikus lény amelynek létezését valójában bebizonyították ."


Hát hogyne. Remélem csak egy rossz troll vagy, és nem hitted el, mert akkor a pofádba kapod, hogy hülye vagy...

2013. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt valami kisgyerek írhatta, a stílusa alapján.
2013. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Dehogy létezik, méghogy "Dunai Harcsaember", ilyen marhaságot ki talál ki???

A Tiszai, az igen, létezik, tegnap is találkoztam azzal aki látta.

Na de a Dunai, ez csak merő kitaláció! Olyan nincs!

2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge, még a mátranováki fanyűvőnek is jobb sztorija van.
2013. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
békaembereket már a saját szememmel láttam! :D
2013. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne!A karakószörcsögi rájaember ivadéka!Lárva állapotában lófishnek nevezik(csikóhal).
2013. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

megdönthetetlen bizonyíték a varangyosfalvi békaember létezéséről:

[link]

2013. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a Dunai Szúnyogember.
2013. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Dunai Harcsaember. Végre egy igazi hungarikum. Védessük is le!
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!