Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok pesti, vagy Pesthez...

Tudtok pesti, vagy Pesthez közeli félelmetes, "kísértetjárta" helyeket?

Figyelt kérdés

Pár baráttal szeretnénk "para" helyeket meglátogatni. Gondolok itt olyan helyekre, ahol szellemeket láttak, sikolyokat hallottak, stb.


Mielőtt valami vicceskedvű, unatkozó válaszoló lelőné a poénokat: Nem, a 8. kerületi cigányok nem természetfeletti lények. Ugyanez vonatkozik a dunaharaszti késelős fiatalemberekre is.

Nem rájuk vagyunk kíváncsiak.


2013. okt. 16. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Te mélyedtél már magadba éjjel, temetőben? Láttál valamit? Aludtam már temetőben és elhagyatott temetőben is nem egyszer, síron és közöttük is, de soha nem láttam és tapasztaltam semmiféle különös dolgot. Pedig még Bloody Mary-ztem is unalmamban, meg ordítoztam hogy "Retkes szellemek bújjatok már elő!", meg hasonlókat (hiába, az alkohol az alkohol, na :D). Egy sem jött sosem, még mutatóban sem. Szóval vagy befostak tőlem, vagy (amit inkább gyanítok) semmiféle szellemek nem léteznek, legfeljebb a hiszékenyebb emberek elméjében. De ahhoz meg semmi közük a temetőknek."


Te voltál temetőben aludni?! Hagyjál már... Kamu!!

2013. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 KiSeM ***** válasza:
Amit tudok neked ajánlani.A Keleti és a Szolnoki vasút vonalon több elhagyatott bakterház van.Példúl Szecsőn is.Bementünk körbe nézni és elég parás.Szerintemha léteznek szellemek akkor ott találsz egy párat.De valahol Pesten van egy szellem telep Kis Pesten vagy hol.Ahol panelházat egy temetőre húztak fel.De van sok elhagyott épület Pesten.Menj be egy két helyre,ilyen helyeken biztos halt meg valaki főleg a forradalom végett.
2013. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A temető az jó! Én egyszer voltam, egy olyan lámpával ami kb arra volt jó, hogy ne essél bele semmi gödörbe, mert kb fél méterre láttam előre, ha a földre világította, ha nem akkor semmit sem láttam. Nem voltam ott sokáig, mert észrevettem, hogy a több száz sír között csak EGY sírnál világított egy gertya és valami mocorgott ott. Gondoltam megnézem (persze egy horror filmben pont ezt nem kéne), mire odaértem az alak eltűnt, de körülöttem folyamatos mocorgást hallottam, úgyhogy inkább leléptem. De egyszer eltöltök egy egész éjjszakát a temtőben :) (csa nehogy odaszögezzem magam a sírhoz mint az egyszeri)
2013. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A temetőkre ugyan az érvényes, mint bármilyen más helyre:ki kell fogni az alkalmat, hogy az ember valami "érdekeset" lásson.

Voltam már temetőben sötétedés után, nem hobbiból, csak mert ott kellett keresztül mennem, rövidebb út miatt.Többnyire nem tapasztaltam semmi szokatlant.Csupán egyszer, de az viszont para volt.Egy barátommal igyekeztem a város fele,őt már várta ott valaki, ezért hogy gyorsabban odaérjünk, a temető felé vágtuk le az utat.Már sötét este volt, de amúgy minden nyugis, csendes, szép idő.Ez egy jó nagy temető volt és már a közepe táján jártunk, mikor azt láttuk, hogy egy olyan helyen, ahol nincsenek sírok, tehát az út mentén valami zölden világít.

Nem mécses volt, nem is gyertya, mert annak nem ilyen a fénye.Ez a világító valamit a teliholdhoz tudnám hasonlítani, csak más színben, egy elég nagy kiterjedésű, szabályos gömb alakú valami, aminek a szélei felé halványul.Meg akartam nézni közelebbről, de a barátom sürgetett, hogy nem érünk rá.Meg úgy láttam, fél is.Lefordultunk más irányba, itt meg hangos susogást hallottunk ágak, levelek susogását és azt láttuk, hogy az egyik tuja bokor ágait csapkodja a szél.A furcsa az, hogy amúgy szélcsend volt és a többi fa ága nem mozdult.Akkor már mind a ketten határozottan éreztük, hogy ott valami nincs rendben , szedtük a lábunkat és kifejezetten örültünk, mikor végre kiértünk a forgalmas, kivilágított városba!Bár ez nem Budapesten történt..

Szellemeket elsősorban olyan helyen érdemes keresni, ahol szokatlan haláleset történt.Bár más helyeken is feltünhetnek, csak talán ritkábban.

2013. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szellemtelep a Poszonyi út környékén van, Kispesten. Bár itt inkább a panelházakban lehet fura dolgokat hallani. Egyik barátom ott él, ő mesélt nekem róla.
2013. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
horrorlabirintus, én voltam a vidámparkos változatában, majd be szartam, nagyon jó!!
2013. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom érdekel-e még a téma, de én a Válly-kastélyról hallottam érdekes dolgokat. Egy időben meg lehetett ott szállni is, de most nem tudom lehet-e.
2022. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!