Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 18:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves Sceptic!

Ha valami nem tetszik,akkor minek válaszolsz?

Bármikor ki tudom törölni a válaszod!

2013. nov. 2. 12:45
 12/17 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Bizonyítottan nem, amúgy nem tudjuk. Ilyenkor nincs más választás, mint "hinni" vagyis a saját elképzeléseink szerint magyarázni dolgokat. Szerintem NEM léteznek. De lehet, hogy azoknak van igazuk, akik azt állítják, hogy vannak. Ennyit tudunk mondani neked, és az összes többinek, aki még meg fogja ezt itt kérdezni.
2013. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ott a pont!
2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, igazat adok neked a hangnem tekintetében, valóban nincs jogom ilyen hangnemhez, és elnézésedet kérem az arroganciámért.


Ellenben javaslom a későbbiekben áttanulmányozásra azokat az információkat, amelyeket az oldal ismertet(ne) személyeddel, amikor kérdést áll szándékodban kiírni.


A kereső szerint a kérdésedet már ezelőtt összesen több mint 100-szor írták ki, ilyen vagy olyan formában. A legegyszerűbb formában (mint ahogyan Te is kiírtad) is kb. 20 alkalommal került már kiírásra. Ezek végigböngészése során egészen biztosan rengeteg hasznos információra bukkanhatsz a kérdésedet illetőleg.

2013. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Segítségképpen a találati lista:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=l%E9teznek+s..


Az első három oldal szinte összes találata (többek között) ugyanezen kérdést feszegeti.

2013. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem igen! Egyszer szellemet idéztem barátnőmmel éjszaka, és két napig igen érdekes események következtek be :) (Áramszünet az egész házban például).. Így visszatekintve nem ijesztő, de akkor eléggé megijedtünk:) de ezt neked kell eldönteni, konkrét, és maximálisan igaz választ, valószínűleg soha nem fogsz kapni (majd miután meghaltál megtudod;))
2013. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"majd miután meghaltál megtudod;)"


Te már meghaltál, hogy ennyire tudod, mit tud majd meg a halála után?

2013. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!