Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amikor egyedül vagyok otthon,...

Amikor egyedül vagyok otthon, vagy egyedül vagyok a szobámban, sokszor úgy érzem, hogy nem vagyok egyedül és hogy valaki figyel. Miért van ez?

Figyelt kérdés
kicsit szoktam félni, és nem értem miért van ez. kezdjek el aggódni, tényleg van egy szellem a szobámban?

2013. nov. 2. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen szokott lenni. De szerintem csak beképzeljük és a gondolataink játszadoznak.
2013. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vagy a sok horrorfilm, vagy ha nagyon súlyosan érzed, és rettegsz, akkor lehet a skizofrénia előszele.
2013. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

#2


"lehet a skizofrénia előszele."


:) Ez jo volt :) Nagyon megnyugtato valszt adtal :)

2013. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy orvos ismerősömmel beszélgettem erről a témáról. Mondta, hogy ilyen akkor fordulhat elő, amikor az ember kimerült, fáradt. Ebben az esetben az érzékszervek becsap(hat)nak minket :)
2013. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
huh...köszi sokat segítettél :)
2013. nov. 2. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem paranoiás vagy :)
2013. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is szoktam néha így érezni
2013. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bukor Peti ***** válasza:
lehet, hogy valóban van szellem a közeledben. csomószor van olyan, hogy a szellem valamit akar üzenni és ezért is van valaki közelében
2013. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 neaggodj válasza:
A kimerültség...de nekem amikor hűvöset éreztem az arcomnál,kiderült,hogy egy légy volt ott és annak a zaját hallottam nem is zümmögött hanem suhogott.megijedtem egy légytől :)))
2015. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az emberek nagy része megérzi, hogyha figyelik. És ha ez a furcsa érzés megint előjön, próbáld megkeresni a forráspontját. Ha megvan, nézz határozottan oda, így valószínűleg meg tudod lepni a földön ragadt lelket, így, ha már elkezded érezni, hogy hatással vagy rá, mondd meg neki, hogy zavar a jelenléte és, hogy ha esetleg bosszús valami miatt akkor sajnálod, és, ha pedig bocsánatot szeretne kérni valami miatt, semmi baj. Csak menjen a másvilágra.
2017. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!