Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy ezért nem tudok...

Lehet, hogy ezért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

A szomszédom pár napja azt mondta, hogy megátkoz és reméli, hogy démonok fognak mardosni éjjelente. Azt nem részletezném miért mondta ezt, de nem érdemeltem meg!


Most pedig nem tudok aludni és hangokat hallok egész éjjel :'( Help!



2013. nov. 4. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű pszichológia, ha hiszel benne akaratlanul is beképzeled magadnak .
2013. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Dobálj rájuk tűzgolyókat, az elűzi őket.
2013. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Tanuld meg hentai anime kungcsangcshaji japán szirotokuvei impalapumpalapampalalimpalalululup pip pang csijei hun teikei módszert. Rajtam segített. Keress rá a Youtubeon sok videó van róla.
2013. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Az csak az Érmelléki Kuglofembert volt, biztos csaj megdézsmálta a hűtőszekrényedet, megfog ölni miután jol lakott!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha te áldást kérsz arra az emberre, aki téged megátkozott, az segíthet feloldani, vagy enyhíteni/megszüntetni az átok esetlegesen valóban bekövetkező negatív hatásait. Ha imádkozol Istenhez, s ebben az imádban azt kéred áldja meg azt az illetőt. A rosszakaród. Ennek Bibliai alapja van. Amúgy a kérdésedre válaszolva én a magam részéről nem kétlem hogy van hatása mind az átkozódásnak sajnos, mind pedig az áldásnak. Don Gabriele Amorth atya (Róma egykori hivatalos exorcistája) pl ír erről a könyveiben. Szerintem érdemes elolvasni ezeket. Ha még mindíg fennálnak ezek a kellemetlen jelenségek, akkor sem kell viszont megijedni. Lehetséges hogy valóban szellemi eredetűek talán, de lehetséges szellemi választ is adni az efféle zaklatásokra, szerintem elsősorban Istenhez forduló imával, amelyben a szabadulásodat kéred ezektől a negatív erőktől Jézus Krisztus által és az ő nevében. Remélem segítettem.
2013. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Így van! Imádkozni kell:

Áldd meg, uram, Jézus Krisztus, az én szomszédomat 25 apró gyerekkel...

2013. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dove, legközelebb elég, hogy ha az ilyen marhaságokat ide leírod, de privátban ugyan azt felesleges odahánynod nekem, mert ugyan úgy nem érdekel.
2013. nov. 23. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, valóban kénytelen vagyok önkritikát gyakorolni, magam is úgy érzem. Ne haragudj hogy ilyen téged untató marhaságokkal traktáltalak, holott a kérdésednek egészen nyilvánvalóan semmi köze nem volt ahhoz amit írtam. Ezért feltétlen jogosnak is érzem hogy pont az én válaszomat hurrogtad le. Valóban sokkal valószínűbb hogy az említett kuglófemberrel lehet dolgod, azon pedig leginkább tényleg a szintén már említett varázsigék megtanulása segíthet. Csak kitartóan mondogasd mantra szerűen az a lényeg. De csak Kínai nyelven és azon belül is csak eredeti szecsuáni dialektusban hatásos.
2013. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!