Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit javasolnátok egy...

Ti mit javasolnátok egy depressziósnak, akinek alvási paralízise van?

Figyelt kérdés
Ez a Slendy bácsi mindenki fejébe bepofátlankodik. Átéletek már ilyet?

2013. nov. 5. 13:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát persze. Ha a szöveget részenként próbálod értelmezni, persze, hogy a fejedben összefüggéstelen válasz fog kialakulni. De ha ennyire érdekel elmesélhetem konkrétan: Az egész akkor kezdődött, mikor egy csaj ezen az oldalon kérdezte, hogy mi az a Slender man. Egy darabig leveleztünk, linkeket küldtem neki, és egyszer csak jött egy kétségbe esett levél tőle, hogy látta. Aztán mesélte, hogy 14 éve szenved súlyos depressziótól, és gyógyszert szed, mert próbált már öngyilkos is lenni. Ennyi a sztori. Érted? Vagy kihagytam valamit, ami neked lényeges?
2013. nov. 5. 15:07
 12/22 A kérdező kommentje:

Ha pedig az egyik forrás érdekel, tessék: (azért remélem, hogy le fog esni (vagy max segítek), hogy aki a cikket írta, az írás elején még nem hitt benne. De mindegy.


[link]

2013. nov. 5. 15:10
 13/22 anonim ***** válasza:
Engem jobban érdekelnének inkább az állítólagos barlangrajzok .
2013. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Kamu!

Nincs barlangrajz, mert NEM LEHET. Akkor már belinkelte volna és nem a leglényegesebb dolog kerüli el a figyelmét .. :)

Jól leírta az egyik kommentelő, hogy pályázatra találták ki, amit megnyertek az alkotók.

Olyan nem lehet barlangrajzon, amit én most találok ki habokra.

DE ha úgy értelmezem a kérdést, hogy van valaki, aki depressziós és gyógyszereken él, annak lehet alvásparalízise. Eközben képzelődhet is és ha esetleg sokat foglalkozott a kitalált Slenderman karakterrel vagy előtte épp azzal a játékkal játszhatott, akkor igen, láthatta Slendermant, mint hallucinációt. De semmi több, mert nem létezik.

Ha előtte én a hétlyukú sárkánykisasszonnyal foglalkozom elég sokat, akkor lehet alvásparalízis közben őt képzelem be.


Üdv, George Adamski

2013. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
68%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2013. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők! Látom nem értitek a mondani valóm lényegét.

1. Nem velem történt

2. A lány nagyon kedves, és a gyökerek véleményétől függetlenül én hiszek neki

3. De nem állítottam egy szóval sem, hogy hiszek Slendyben


Remélem érthetően fogalmaztam. A másik dolog, ha valamivel nem értetek egyet, azt kultúrált módon is meg lehet fogalmazni, nem kell bemutatni, hogy milyen degenerált az internetes közönség. Azt hiszem ezzel le is zárhatjuk, mert csak egy qrva kérdést tettem fel, hogy segíthessek egy barátomon, de látom, hogy kifogtam az értelmeseket - tisztelet a kivételnek.

2013. nov. 5. 20:25
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


1. Értem, hogy nem veled történt.

2. Szerintem senki nem írta azt, hogy nem hisz a lánynak. Mint már írtam, elképzelhető, hogy Slendy bácsit hallucinálta. De ettől még Slendy nem lesz valódi. A lánynak ez járt a fejében, ezért épp ezt hallucinálta.

3. Oké, de akkor meg nem kell erőltetni a dolgot. A belinkelt blogbejegyzés röhejesen bugyuta. Miért kéne egyáltalán megfontolni, hogy igaz-e, amit ír? Nem támasztja alá semmi, ilyent bárki ír.


Még egyszer leírom, mert úgy tűnik, nem vetted figyelembe: azzal beszéljetek, aki a gyógyszert felírta. Nem tudom, hogy ezen felül mi az a segítség vagy tanács, amire vársz.

2013. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
járjon el bulizni,hátha elmúlik 1 kis idő után!!(remélem hogy segítettem.)
2013. nov. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

most esett le mi az amin már többször is átestem,eddig nem tudtam hogy alvás paralizis.

nagyon szörnyű dolog, főleg mikor sötétben ébred az ember és úgy haluzik.

2013. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
aki fél a Slendytől annak mondom: a slender jelentése az hogy karcsú. slenderman karcsú enber.
2014. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!