Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » El képzelhető, hogy szellem?...

El képzelhető, hogy szellem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mióta,de minden este mikor próbálnèk elaludni hideget èrzek. Pontosabban az arcom, nyakam, kezeim körül. Nagyon kiváncsi voltam mi lehet ez, ezért elkezdtem beszélni. Kérdeztem,hogy szellem-e es ha igen akkor kopogjon kettőt, rá kètpercre kèt koppanást hallottam az ablakom melletti falon. A kutyám elkezdett morogni ès a falra nézett. Utána megkérdeztem,hogy fiú-e vagy lány, ha lány kopogjon egyszer, ha fiú kétszer. Rá pár percre két koppanást hallottam ismét. A kutyám elkezdett megint morogni ès a falra nézni. Mi lehet ez? Tényleg szellem? Csak normális válaszokat irjatok,kérlek.

2013. nov. 9. 12:47
 1/9 anonim válasza:
Lehet, hogy az. Szellemek azok valójában nem szellemek, hanem lelkek, amik léteznek. Esetleg lehet, hogy az egyik távoli rokonod, akit nem ismertél. Például az Ük nagyapád.
2013. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szellem.
2013. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok győződve róla, hogy egy másik asztrált síkból találkoztál valakivel. Nevezhetjük szellemnek is. Találtál egy csatornát, ahol összekötheted magad egy másik világgal!
2013. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2013. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ès hogyan tudhatnám meg, hogy rossz szándékú-e vagy nem? Kérdezzem meg?
2013. nov. 9. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod megkérdezni, mert ha rosszat akar neked, akkor nyilván hazudós is.
2013. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
HA rossz szándékú, akkor valószínűleg már ártott volna neked :)
2013. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
néztem a szellemjárást, ott is így beszéltek, szóval szellem.
2013. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha igaz a történeted,akkor elképzelhető,hogy szellem,mert azért elég nehéz lenne beképzelni azt,hogy valaki kopog...

Szóval igen,elképzelhető,hogy szellemmel van dolgod,de nyugodj meg,lehet,hogy nem szeretne neked rosszat,de ha mégis zavar a jelenléte,akkor hívj egy szakértőt a házhoz,és ő majd tudja,hogy mik a teendők.

Még azt ajánlom,hogy ne félj,amikor ezek a dolgok történnek,mert abból szerzi az energiáját!

2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!