Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik velem és anyuval?

Mi történik velem és anyuval?

Figyelt kérdés
Tegnap szörnyű alvásparalízisem volt. Először éreztem valaminek a jelenlétét a szobámban, aztán arra gondoltam hogy valami madár lehet (bagolyra gondoltam). Ekkor aludtam vissza, és nemis érdekelt a dolog túlzottan... Másnap furcsa fejfájásra keltem, és villannak be furcsa alakokról képek. Ami egyértelmű, hisz biztos front volt, és azért fáj ma a fejem, és az alakok biztos az álmomból villannak be. De! Miért gondoltam egy bagolyra ? Ez abszulút szürreális... Mit keresne egy bagoly a szobában ? Miért erre gondoltam ? Ez abban a percben megnyugtatott, és teljesen normálisnak tűnt. A dolog csattanója az, hogy anyu reggel ment dolgozni, és be akart szólni hogy mielőtt elmegyek énis dolgozni, kapcsoljam be a fűtést, de nem talált a szobámban, se a házban. Azt mondta csak valami baglyot látott az ágyam mellet, de őt nem érdekelte, gondolta hogy majd én fagyoskodok egész nap. Itt is sántít a dolog : Anyu szigorú tipus, és nagyon mérges lett volna, ha tényleg baglyok röpködnènek a szobámba, és én reggel 5 kor eltűnök otthonról... De ez anyut nem érdekelte. Annyit mondott hogy legközelebb szóljak ha megyek valahova... Ez nagyon furcsa ! Anyu azóta gyakran lát baglyokat éjjel, és úgy érzi, a bagoly csak egy kép, amivel valamiről elterelik a figyelmét. Közbe furcsán gondol a baglyokra, mintha a bagoly nem is bagoly lenne, hanem valami más. Én sem értem mi lehet a dolog hátterében... Mik ezek a képek az agyunkban ? Miért történik ez velünk ? A múltkor láttam egy baglyot a tévében, és megmutattam anyunak, hohy ezt látta -e ? Ő elkezdett furcsán viselkedni, és azt mondta az ő baglya nem ilyen volt...hanem...valahogy más... Azóta szidja a madarat, hogy mindenütt a házban vannak, éjjel nem hagyják aludni, stb. De ebben a házban nincs semmilyen bagoly ! De miért lát folyton ilyeneket anyu ? Ès én is miért nyugtattam magam a paralízisem közben a bagollyal ? Én és anyu is kezd furcsán visszagondolni a dolgokra... kezdünk félni... de mi történik ? Segítsen valaki !

2013. dec. 4. 19:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%

"De miért lát folyton ilyeneket anyu ?"

Mert te vagy a bagoly :D

2013. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Anyu látomásai az én estém előtt jóval egy héttel elhúzódtak. Amikor elmondtam neki az estémet, akkor kezdett mesélni ő miket lát este...
2013. dec. 4. 19:29
 3/29 II.Dartheon ***** válasza:

hűha.. komoly eset.. nos .. ha a kicsit "őrüljünk meg" verziót akarod hallani:

valószínűleg elraboltak, és ezért nem talált anyád a helyeden, és egy bagolyt képzeltettek elétek, és befolyásoltak titeket kívülről h nyugodjatok meg.. anyádnál kicsit belezavartak a fejébe a manipulációval, ahogy látod megkattant szegény egy kicsit, elég hülyén használták rajta a technikát.. tehát a lényeg annyi h egy szerkezettel manipultáltak titeket amitől nyugodtak lettetek, és anyádnál valamit elrontottak szándékosan, vagy véletlen gebasz volt, és nem tették a helyére a dolgokat (akik téged elvittek) anyád fejében.

2013. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Utolsó !

Ez komoly ? Most félek...

2013. dec. 4. 20:00
 5/29 II.Dartheon ***** válasza:
52%
nem akartalak megijeszteni.. de mivel már egyszer elvittek, többször nem fognak.. megvizsgáltak, kész... történet letudva... amúgy nincsenek emlékképeid a hajóról, vagy a legénységről? vagy h mi történt amikor aludtál?
2013. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem semmire sajnos... Csak fehér színre meg egy körte alakú fémtárgyra...
2013. dec. 4. 20:15
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Dartheon!


Te most trollkodsz, vagy komolyan gondolod és ilyen baromságokkal ijesztegeted szegényt?

2013. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Csak nem megnézted a Negyedik Típusú Találkozások című filmet ? Abban volt állandóan ez a bagoly szimbólum .
2013. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 II.Dartheon ***** válasza:
nem dexter, utálok trollkodni.. volt egy hasonló könyv is, ahogy egy srác.. na mindegy, nem akarok jobban felzaklatni a lányt. ink írom privátban neked :)
2013. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 II.Dartheon ***** válasza:

álljunk csak meg.. körte alakú fém tárgy? ez álmondban volt, vagy.. mikor?

és.. ezt a tárgyat hasznnálták valamire rajtad?

2013. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!