Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kivel beszélgethetek?

Kivel beszélgethetek?

Figyelt kérdés

sokszor napközbe vagy éjszaka gondolkozok emberekről ,és sokszor valaki valami mintha küldene egy gondolatott és kérdezné utálod őt ,mi bajod vele,néha társitok hozzá képet valami ismerősről mintha ő kérdezné ,néha nincs kép se ,csak küldöm a választ , évek óta ez van ,aszt hitem sokáig magammal beszélek ,de nem feltétlen hiszem azt most már ,lehet valami hallottam ,nem zavar nem kellemetlen sokáig fel se tünt hogy nem magammal beszéllek ,nagyon szivesen beszélek vele csak kicsit félek olyankor ,nem merek neki kérdést tenni ki ő stb...

nekem jó igy hogy néha kérdezget nem zavar szivesen beszélek vele ,

erről mit gondoltok?



2013. dec. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélgessünk hány éves vagy? 12-15 éves?
2013. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem 22
2013. dec. 27. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok nálad kérdező jót beszélgetünk. további szép napot!
2013. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
EZ a szöveg ezzel a rengeteg helyesírási hibával és a sok random heylre tette vesszővel már-már értelmezhetetlen.
2013. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvossal beszelgess el, mert lehet skizofrenias vagy.
2013. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját magaddal beszélgetsz.
2013. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond, én is képes vagyok valakivel beszélgetni. Elején azt hittem bolond vagyok, de mikor mondott olyan dolgokat, illetve városnevet amiről soha nem hallottam azelőtt, de mégis létezett, rájöttem hogy nem magammal beszélgettem.
2013. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!