Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon, szinte már betegesen...

Nagyon, szinte már betegesen félek a szellemektől, démonoktól, és ezekhez hasonlóktól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettegek,hogy egyszer látok egyet, vagy például a tükörből valaki más nézne rám..szinte megdermedek a félelemtől, és sírógörcs jön rám..most 13 vagyok, és 8 éves koromban kezdődött..
2014. jan. 19. 15:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ha egyedül vagyok itthon, kb 10 másodpercenként akaratlanul is hátra kell néznem, mert úgy érzem figyelnek...
2014. jan. 19. 15:27
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd.
2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
"Rettegek,hogy egyszer látok egyet" Mármint szellemet, démont? Ez esetben javasolnám, hogy egy darabig mellőzd a horrorfilmeket.
2014. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Szoktál nézni horrorfilmeket?Mert attól is lehetnek ezek a dolgok...

Azért érzed azt hogy figyelnek,mert annyira félsz,és beképzeled ezeket a dolgokat.

Én azt ajánlom,hogy próbálj meg ne foglalkozni ezekkel a dolgokkal,mert annál inkább folytatódni fognak!

És addig nem kell rettegned semmitől,amíg nem bánt,vagy nem jelenik meg.....

2014. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Laylah ***** válasza:
36%
Egyik sem bánt, ha nem adsz rá okot. Túl sok horrort néztél. Én a helyedben a fizikai világtól sokkal jobban félnék, sokkal kegyetlenebb az ember, mint bármely asztrális lény.
2014. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
pont az, hogy egyáltalán nem is szoktam horrorfilmeket nézni, mivel félek, hogy attól még rosszabb lenne...
2014. jan. 19. 16:42
 7/25 Laylah ***** válasza:
91%
Attól még, amit írtam, fennáll. :)
2014. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Paranoia esetén pszichológus segítségét szokták kérni gyanítom, hogy az vagy szerinted mennyi az esélye, hogy vérfarkas támadás áldozata legyél? Nos, elmondom neked szinte %0 még az is sokkal valószínűbb, hogy az al-Kaida az életedet veszi.

Üdv: J Ügynök hivatásos démon

2014. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

szerintem te nem magátol démonoktol meg ilyenektöl félsz.

Hanem a kinézetüktöl.jól sejtem?

2014. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
igen előző..ebben van valami!
2014. jan. 19. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!