Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy győzem le a szellemektől...

Hogy győzem le a szellemektől való félelmem?

Figyelt kérdés
Szerencsére még nem láttam egyett sem és nem is szeretnék. viszont hiszem hogy léteznek. éjszaka mikor párom dolgozik nem merem kikapcsolni a tv-t nem akarok sötétbe maradni.. egyszerűen félek hogy megölnek bántanak vagy valami lehet hülyeség de így van
2012. júl. 13. 16:46
1 2
 1/13 anonim válasza:

Mintha csak sajátmagamról olvasnék....én se láttam még szellemet,de volt olyan,hogy azt éreztem,mintha fojtogatna valaki.Elég nehezen tértem magamhoz,utána azon az éjszakán én se kapcsoltam ki a tévét.Anno az előző házunkban volt nagy szellemjárás,mielőtt költöztünk,akkor is csak éreztem,de nem láttam.A házban a többiek is érezték.Most egyenlőre jó ideje nyugi van.

Nem tudom,hogy lehet ettől megszabadulni,én gyerekkorom óta ezekkel a félelmekkel élek,néha abbamarad,aztán újra előjön.

Bár lehet,hogy köszönhetem magamnak is ezt,mert sokat olvasgatok sorozatgyilkosok életrajzait,talán ezzel erősítem a negatív erőket.Te nem foglalkozol valami félelmetes dologgal sokat?

2012. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy rájössz hogy szellemek nem léteznek, ezért is nem látott még senki egyet sem... Van minden szellemnek hitt alakra/hangra/fényre/árnyékra magyarázat, egyik sem szellem. Ezt kéne tudatosítanod.

Ha mindenképp hiszel bennük, akkor pedig azt tudom mondani, gondold végig mitől félsz, egy alaktalan árnytól, aki se hozzád érni nem tud, se hozzád szólni, se semmire nem képes? Ettől miért félsz? Soha senkit nem bántott még szellem:D

2012. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2.válaszoló ez egy nagyon jó kérdés.. igazából nem tudom. félek a semmitől xD ez most vicces de még sem. rettegek hogy valami elkap még ha nem is bántana de látnám vagy furcsa hangokat hallanák és egyedűl lennék hát szerintem a félelemtől ott helybe meghalnék.. ez azóta van mióta úgy nézztem meg egy filmet hogy azt hittem megtörtént.. pedig nem :-P ha valahogy az agyamat rá tudnám álitani arra hogy ne féljek jobb lenne. párom is sokszor mondja hogy ne féljek nincs mitől/kitől
2012. júl. 13. 17:11
 4/13 anonim ***** válasza:
A szellemekkel kapcsolatban igaz, az hogy amíg nem keressük a társaságukat pl idézéssel, addig nem jönnek el.
2012. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szellemek vannak,az bizonyított tény,tehát nem a semmitől félünk,de valahogy el kell vonni a figyelmünket,hogy ne gondoljunk rájuk.
2012. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Várd meg a sötétben a szellemet, osonj mögé, aztán kiálts, hogy "HU!"

Szerintem többet a környékedre sem merészkedik.

Ha nem akarod ijesztgetni, akkor meg beszélgess vele.

Észre sem veszed majd, hogy már nm is félsz tőlük.

2012. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lilith1994 ***** válasza:

Kedves második miért hiszed azt hogy senki sem látott még szellemet?


Ne félj tőlük mert ha eddig nem bántottak akkor nem is fognak ha nem szórakozol velük.

2012. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zsizsik666 ***** válasza:

Minek ölne meg? Minek bántana? Hogy aztán a túlvilágon egymást szekáljátok tovább, egymást átkozzátok? Gondold át logikusan, ha jönnének is, nem azért, hogy bántsanak. Nem követtél te el ellenük semmit, sőt nem is hiszel bennük. Nyugodtan aludj kristálylámpánál, egészségesebb, mint a TV.

Én sem hiszek a szellemekben, mi láttunk többen egyszerre szellemeket.

A szellemek nem mások, mint te.

2012. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha meg akarnának ölni vagy bántani akarnának azt úgy is megtennék ha otthon van a párod.....
2012. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Elárulok egy titkot..de senkinek ne mond el.

SZELLEMEK NINCSENEK.(csak a mesékben)

2012. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!