Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tükrös szellemidézés. Mit...

Tükrös szellemidézés. Mit érez az ember ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársam felvetette tavaly év végén, hogy ki szeretne próbálni egy félelmetes szellemidézést (tükröset, mikor látod a tükörbe magad mögött az alakot). Én nagyot néztem, mert azt hallottam (olvasok a dologról), hogy a szellemidézés nem jó (gondolj bele: mondjuk focizol (szeretsz focizni) és hirtelen valaki kirángat a pályáról, és kérdez tőled egy értelmetlen dolgot - te persze ekkor ideges leszel, mert értelmetlen dolog miatt hagyod abba a kedvenc sportod űzését-- ilyen a szellemidézés, csak most a szellemet hívod elő) és veszélyes lehet. Csak kérdezném: vajon mit tapasztalhat az ember szellemidézésnél, mit lát, hogy néz ki a szellem, milyen érzések kavarognak a szeánsz résztvevőinek fejében...

2014. jan. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmet.
2014. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD
2014. jan. 24. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Jót érzek.
2014. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=y2IVSGjZwfk

"Mit érzel?

Jót érzem..."

2014. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!