Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy nem ember vagyok?

Lehet, hogy nem ember vagyok?

Figyelt kérdés
Eloszor is , tisztazni szeretnem , hogy nincsenek fogyatekossagaim , meg semmi ilyesmi , sot , nagyon is jo egeszsegem van ...sosem melyedtem bele se a spiritualis , se egyeb vallasokba, neveltetes miatt... gyerekkent mindig azt a valaszt kaptam a foldon tuli kerdeseimre , hogy aaah ugyan ezek csak kitalalt dolgok...GYerekkorom ota probalok ugy viselkedni mint masok ,(22 eves vagyok) de valahogy mindig kilogtam a sorbol , ha tul jo vagyok valamiben es csodalnak ,akkor is furcsan erzem magam...minden emberi szokas messze all tolem , meg wc re is undorodok elmenni , de hat muszaly :D enni is kellemetlenul erzem magam , sosem ertettem mi ertelme ennek a dolgoknak , de hat muszaly ...tovabba az egyeb emberi butasagokat , mint pl tancolni , nevetni, bulizni mindezeket is is furcsanak talalom ...egy volt pasim , szinten erdekes jelenseg . o kezdte mondogatni nekem , hogy en tunder vagyok , nem vagyok ember meg ilyesmi , azota (3 eve) agyalok , hogy , mi van ha nem is tunder , de valoban nem ember vagyok ... ??? Igazabol nem is irnek tobbet errol , csak ha valaki aki valoban ert ezekhez a dolgokhoz jelezne itt nekem ...
2014. febr. 25. 14:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
De, ember vagy!Molyember.
2014. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
az mi ? -.-
2014. febr. 25. 14:13
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Komolyra fordítva:valamilyen szorongásos személyiségzavarra tippelek.Szerintem nem ártana felkeresned egy pszichológust, mert megkeseríted a dilijeiddel a saját életed.
2014. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
az jo ... rovidre zartad ...
2014. febr. 25. 14:25
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

én azt nem értem hogy hogyan tudtál igy pasít fogni..?

nem szeretsz:

nevetni

táncolni

enni

bulizni



tényleg nagyon furcsa vagy,de azért tényleg komolyan gondolod hogy nem ember vagy..?? lehet hogy tényleg jó lenne egy pszichológust felkeresned..

2014. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
22 évesen ,ha ezen filózol gyorsan keress fel valami szakembert,még kigyógyulhatsz ezekből a badarságokból csak siess amíg nem késő.
2014. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is pszichés bajaid vannak(de én inkább borderline személyiségzavrod van). Egyébként én sem érzem magam embernek(bár inkább embergyűlöletnek hívnám, a környezetszennyezés miatt). Mindenesetre ha ezt komolyodni érzed, fordulj pszichológushoz.
2014. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ès mit szoktàl enni?Mièrt pont azt?
2014. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
Ên is êrzek úgy mint te, bár nekem tênyleg szemêlyisêgzavarom van
2014. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
:DDD "furcsanak talalom ...egy volt pasim , szinten erdekes jelenseg . o kezdte mondogatni nekem , hogy en tunder" azért mondta, mert meg akart... párdon szeretkezni akart veled tetszettél nekik vagy csak udvarias volt veled nem azért mondta, mert tunder vagy nekem is szokták mondani. De édes vagy még sem vagyok cukorból. :DDDD
2014. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!