Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok, legendák, nyomok,...

Mvampte kérdése:

Vámpírok, legendák, nyomok, történetek. Mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta nagy álmom hogy bebizonyítsam hogy léteznek vámpírok és ha sikerrel jártam azzá akarok válni magam is. Ez persze nektek biztos vicces, de én ezt teljesen komolyan gondolom, mert szerintem ez az egész nem pattanhatott ki és terjedhetett el az egész vámpírosdi az egész világon csupán emberi "kreativitás"-ból , kell lennie valamilyen valóságalapnak. Erre próbálok rájönni hogy mi lehet. Persze nem azt várom hogy itt jelentkezzen egyből egy vámpír, mert ugyan ki tenne ilyet? Információkat szeretnék megtudni tőletek, legendákat amikről tudtok vagy hogy szerintetek hol kezdjek el kutatni utánuk (gondolok itt helyekre, országokra, könyvekre). Ha talán valakinek már volt személyes tapasztalata vámpírokkal kapcsolatban azt is szívesen várom!


Úgy gondolom elég értelmesen megfogalmaztam a mondanivalómat, kérlek ezért ne is írjatok olyanokat hogy adjam fel, felejtsem el az egészet mert nem tudom. Köszönöm!



2014. febr. 28. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Én nem hiszek a vámpírokban, csak érdeklődöm irántuk. De úgy tartják, hogy Káin lett az első vámpír, miután megölte a testvérét, Ábelt. Káin elment az első városba, melynek az volt a neve, hogy Énok (volt egy Énok nevű próféta is, de ez egy város). De az elpusztult a Nagy Vízözön miatt. Erdélyben még mindig él a Drakula-kultusz. Például Törcsváron, ahol a Drakula kastély van.

De itt többet tudsz olvasni:

[link]

2014. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Miért akarsz gyilkos lenni?
2014. márc. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Egyél meg három döglött patkányt, majd égő gyertya viaszát csepegtesd a nemi szervedre, miközben hangos kéjes nyögések közepedte az ördögöt szólítgatod. Ha ezzel megvagy, egy fekete köpenyben meztelenül lebegj el a legközelebbi elmegyógyintézetbe, és hangos kiáltásokkal jelezd, hogy be akarsz kerülni a vámpírok szűk kis családjába. Na így sikerülni fog, de csak így, és pillanatokon belül bevesznek az elit körbe. Csak bátran, és hiszek benned!
2014. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%

Én is rajongok a témáért, el is olvastam a Twilight kivételével az összes általam elérhető vámpírtörténetet, és én is szívesen lennék vámpír, ha lehetne :D

Sajnos én sem tartom valószínűnek, hogy léteznek, de volt egyszer egy furcsa élményem. A buszon volt 2 fickó, akikre illene a vámpírok "leírása". Nagyon sápadt bőr, furcsa feketés szemek, kis "karikával" alatta. Viszonylag szakadt ruhában mászkáltak, és mintha az öregapám kabátja és nadrágja lett volna. :D De nem ez volt a fura, hanem az, hogy amikor kapaszkodtak, az egyiknek megláttam a kezén, pontosan néhány ujjának a hegyén apró heget. És ez nem vicc :D És ahogy fura fejjel bámultam, ami nem tartott tovább 2mp-nél, mérgesen elvette a kezét onnan. Soha sem láttam többet a két férfit. Hülye egy történet, de egy ideig komolyan fontolgattam miatta, hogy talán mégis léteznek. De valószínűleg csak véletlen egybeesés volt a kinézet is, meg azok a hegek is, de ez akkor hátborzongató volt számomra, gondoltam megosztom.

2014. márc. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

Ebben a kérdésben a 7-8-9-es válaszaimat olvasd el légy szíves. Kíváncsi vagyok mit gondolsz róla!

Szeretek beszélgetni ebben a témában:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2014. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Àllitolag vlad tepes is vàmpír volt romània területén élt valaholl!De ez is egy lehenda sztem!
2016. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!