Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Öcsém Slenderman paranoiás...

Öcsém Slenderman paranoiás lett. Nem mer egyedül sétálni, se egyedül aludni és mindig maga elé képzeli a csápos fickót. Hogyan hittessem el vele hogy nem létezik?

Figyelt kérdés

Egy hete meghallotta azt a szót a suliban hogy "Slenderman". És mivel a szüleimet hiába kérdezte hogy mi az hozzám fordult. Elmondtam neki hogy néz ki (csak a kinézetét meséltem el neki azt nem hogy egy pedofil gyilkos) és onnan egyre többször nézegette a neten. Ha megnézem az előzményeket vagy ezer oldalt nyit meg a Slendikéről, vagy millió videót. Még 4 napja mondta anyám hogy átment a szobájukba és nem akart visszamenni mert annyira félt (azt hogy mitől ,gondolhatjátok). Mondtam a szülőknek hogy kezdjenek vele valamit mert ez így nem jó. Mellesleg mindenhova nekem kell elkísérnem. Az a legrosszabb hogy erdő mellett lakunk a falu szélén és az udvarra is csak úgy akar kimenni hogy van vele valaki (annak se hagyja el az egy méteres körzetét). A meglepő hogy 12 éves és nem gondoltam volna hogy utána fog nézni és ennyire betojik. Na most én hiába mondtom neki hogy kitalált alak és hogy egy pályázaton született ő mindig azt mondja hogy ő sokat gondol rá már biztos tudja ki ő. Amúgy az osztályukat a 8. oszt. a többiek szerint sokat ijesztgeti a Slendivel. Barátnőm öccsének hasonló baja volt de azt mondta hogy egy hónap alatt kinőtte ezt a félelmet és fan lett. Szerintetek abbahagyja majd ezt hülye rettegést a semmitől?


15/L


2014. márc. 14. 12:10
1 2 3
 1/29 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Mondd meg neki, hogy ne féljen.

Tegnap felkoncoltam Slendermant.

Jack the Ripper

2014. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

"egy pedofil gyilkos"


Egyre bonyolódik a legenda :/

2014. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

:D hiába mondom hogy ne féljen be van tojva teljesen! :D


Amúgy másodiknak: csak azért írtam hogy pedofil gyilkos mert hát ugye a kisgyerekek eltűnését a féleszűek az ő számlájára írták. Meg hát ugye a legendában benne van az is hogy aki egyszer megismerte azt megöli (vagy valami hasonló). De ezt kapd ki: múltkor egyik ismerősöm azt olvasta slenderről hogy egy öltönyös figura aki botrányokat kelt és így öli meg az embereket! :D

2014. márc. 14. 15:57
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Annyi hogy megmondod neki hogy Chuck Noris már rég kinyírta!


Ja és igazábol csak egy pasas aki gólyalábat vett fel és egy fehér zoknit húzott magára!:D

2014. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Mondd el neki, hogy az egész a Something Awful és 4chan fórumokról ered. Az egész kamu.
2014. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg nem neked kéne megnyugtatni őt, hanem a szüleidnek! Szükség esetén pedig szakember segítségét kérni!
2014. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! A gólyalábas pasast már én is mondtam neki. A szüleim próbálják lenyugtatni de azt hiszik én találtam ki a Slendert, a történetét, az ijesztgetést. És azt mondják hogy ha már én tömtem tele a fejét akkor én is állítsam le. Persze a szüleimmel nem lehet szót váltani. Minden amit rámkennek hazugság. Mellesleg kezd javulni a helyzet!


Kinyomtattam egy csomó Slenderman képet és az öcsémmel együtt cuki, vicces arcokat rajzoltunk az arca helyére. Így sikerült vele elhitetnem hogy mosolygós, mérges, kocka arccal már nem is olyan félelmetes!

2014. márc. 14. 17:32
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Szólj neki hogy a Slendermannál sokkal veszélyesebb az Érmelléki Kuglófember, aki majd elviszi őt és jól megeszi :D így nem fog Slendermantól félni, az Érmelléki Kuglófembertől attól félhet mert az igazán veszélyes és létezik!!!
2014. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Ez egy tipikus, gyorsan múló gyermeki hülyeség. Holnap jön majd a következő kattanása, és már el is felejti az egészet.
2014. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Mondd neki azt, hogy Slendi csak a rossz gyerekeket viszi el és addig dolgoztatja őket, amíg meg nem javulnak.
2014. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!