Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki egyedül marad egész életében saját akaratából? Hogy nem vágyik semmilyen párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem apácákra meg papokra gondolok, hanem teljesen hétköznapi emberekre, akik simán csak egyedül érzik jól magukat, meg amúgy is annyira lefoglalják magukat, hogy nincs idejük ilyenekre. Mit gondoltok?
2013. júl. 12. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Az ember társas lény ,valamien formában úgyis kötődni fog valakihez akaratán kívül is,mert valamilyen társadalmi életet úgyis kell élnie ,hogy otthon lakik egyedü nemmegy sehova
2013. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
?
2013. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, miért ne létezne? Én sokkal furábbnak gondolom, hogy azt hiszik (vagy elvárják), hogy 7 milliárd ember ugyanúgy viselkedik. Sokkal valószínűbb és logikusabb, hogy sok eltérés lesz, mert ennyi ember nem vágyhat mind ugyanarra (például párkapcsolatra)

Én például nem vágyok rá. Lehet, hogy ez megváltozik, de simán el tudom képzelni, hogy nem.

És az ilyen ember sincs egyedül, mert vannak barátai és családja. Valamilyen kapcsolat mindne egészséges embernek kell, de egyáltalán nincs az előírva, hogy mindenkinek párkapcsolat kell. Teljesen természetes, feltéve, hogy a megfelelő oka van rá (tehát nem azért nincs párkapcsolata "mert sokat csalódott" vagy valami ilyesmi és fél, de közben akarja, hanem azért mert egyszerűen nem akar).

2013. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Persze, ott vannak pl a programozók.
2013. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az szexuális és aszociális is egyben, szóval igen meg van rá az esély
2013. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Van...



De neki is vannak szexuális "problémái"

Meleg, amit saját magának sem mert sokáig elhinni.

Nem fér össze az életével, olyan munkát végző, amiben csak a saját neme van jelen. Ha megtudnak, akkor az egész életének lőttek, mert sajnos vidéken megy még a b. zizás, mármint ott nem csak annyira, mint egy városban, hanem konkrétan az 1000. Marinéni is ezt csacsogná a boltban...

Én régóta sejtettem, valahogy egyértelmű volt, azóta bizonyosságot kaptam,( anonim oldalon kívül senkinek sem mondanám)

Megpróbált" kigyógyulni belőle", pszichológus, pszichiáter minden, ugye nem hogy szexuális, hanem lelki kapcsolata sem volt senkiel.

Képzeljetek el, egy jóképű baromi férfias embert, aki még 40 évesen is az anyjával él.....az emberek azt hiszik a csalad és a munka mellett nem maradt ideje másra, most pedig már túl félénk.

Szerencsére ritkán szabadítanak rá nőt, kerítés céljából....


Nah ő saját akaratából döntött úgy. Nem is vágyik ilyen párkapcsolatra, me nem tudja elfogadni. Leköti magát méginkább a munkájával, egyedül jobban érzi magát, mint a tudattal, hogy a párja minden nap szembesíti a nemi identitására...hogy jól érezné magát? Azt kétlem:(

2013. júl. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Párommal mikor megismerkedtünk, 40 éves volt, még nem volt házas, gyermeke sem volt. Csodálkoztam is rajta, hogy egy ilyen jóképű pasinak miért nincs senkije.

Kiderült, hogy húszon éves korában volt egy élettársi kapcsolata, ami viharosan ért véget, óriási csalódás volt számára a lány, majd 30-as évei elején újra próbálkozott egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal, az is csalódás volt a számára. Ekkor elhatározta, hogy neki nem kell senki, nincs szüksége kapcsolatra. Amíg meg nem ismert engem.

Az ilyen dolognak mindig van valami háttere. Általában kiábrándulás, vagy pedig még azt tudom elképzelni, hogy valaki karrierista, és egyenlőre nem fér bele a kapcsolat az életébe. De csak úgy ok nélkül szerintem ez nagyon ritka.

2013. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

ismerek ilyet, anyám osztálytársa volt.

volt tizenévesen egy pasija de a srác szülei tűzzel-vassal üldözték, marták el tőle a csajt (pedig szép is kedves is, de csóró volt, ez volt a bajuk vele)

na hát utána 10 évvel lett volna neki egy fiatalabb pasija, azt meg a szemét haverok beszélték le, hogy nehogy már egy 5 évvel idősebbel járjon, mert úúúú de gáz

így a szerencsétlennek nem sikerült és szerintem ezek után már nem is keresett

nekem is elég volt 1 csalódás hogy soha többé ne kelljen senki. nem arról van szó hogy nem erőlködnék. volt vagy 200 randim. egyszerűen nem tudok szerelmes lenni, úgy meg nincs értelme. nem bírok kamuzni meg rajongva nézni meg mindennap elviselni valakit, aki iránt semmit nem érzek.

szexkapcsaoltaim voltak, lesznek, de semmilyen kötött párkapcsolat nem érdekel.

2013. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
iNa most az teljesen más tészta, ha valaki félelemből nem akar többé pasit/csajt magának, mert úúú, őt átvágták egyszer. Vannak olyan emberek, akik szimplán nem akarnak senkit. Az én ismerősöm, aki ilyen ő tudományos munkát végez és teljesen megszállott a kutatást illetően, ezért neki megvan a maga kis érdeklödési köre, amiben a csajok nincsenek.
2013. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egy kapcsolat két emberen füg.
2013. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!